“نگهبانان کهکشان” پس از اعلام نام نیروی فضایی ، در توییتر سرگرم کننده است

“نگهبانان کهکشان” پس از اعلام نام نیروی فضایی ، در توییتر سرگرم کننده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

نیروی فضایی ایالات متحده با اعلام نام جدیدی برای اعضای خود ، که به نظر می رسد شباهت بسیاری به چیزهای دیگر دارد ، به روند توئیتر راه پیدا کرد ، اما بیش از همه ، حق امتیاز فیلم مارول مارک “نگهبانان کهکشان”.

ستارگان “نگهبانان کهکشان” و “پیشتازان ستاره ای” به همراه دیگر چهره های مارول به پیوستن به یک پیام لغو شده در پی اعلامیه روز جمعه مایک پنس ، معاون رئیس جمهور آمریکا با اشاره به نام جدید اعضای نیروی فضایی ایالات متحده (USSF) آغاز شدند.

به سختی هر شهروندی وجود داشت که موفق به عبور از پست اتحاد جماهیر شوروی شود که نشان دهد اعضای آن بدون ایجاد انگیزه در شاخه نظامی برای شبیه سازی به فیلم مارول “نگهبانان کهکشان” “نگهبان” خوانده می شوند.

همانطور که کاربران در مورد چگونگی برداشتن این نام شوخی می کردند و با گیف های Rocket the Racoon و Groot ، موضوعات زیادی را پر می کرد ، شخصیت های واقعی “نگهبانان کهکشان” ، به همراه همتایان “Star Trek” خود ، به تمسخر در توییتر پرداختند موقعیت.

جیمز گان ، مدیر نگهبانان تعجب کرد که آیا می تواند از نیروی فضایی برای این نام شکایت کند؟ بلافاصله ، بازیگر زن در نقش مانتیس ، موجودی که می تواند دیگران را فریب دهد ، به گفتگو پیوست.

حساب رسمی فیلم نیز به روند پاسخ داد.

بازیگران سایر فیلم های مارول – و نه تنها مارول – خیلی زود به آنها پیوستند. کلارک گرگ ، بازیگر نمایش تلویزیونی مارول “Agents of S.H.I.E.L.D.” ، با دریافت “پیش نویس اعلامیه” در مورد راکون حیوان خانگی خود شوخی کرد.

جورج تاکی ، نماد پیاده روی ستاره ، که سولو را به تصویر می کشد ، نیز در این روند سهیم بود.

این نام روز جمعه در حالی اعلام شد که مایک پنس معاون رئیس جمهور یک سالگرد ایجاد نیروی فضایی ایالات متحده را جشن گرفت ، این نخستین بار به عنوان شاخه نظامی مستقل در دسامبر 2019 تأسیس شد.