نویسنده کتاب بمبشل درباره ملانیا ترامپ می گوید ایوانکا “پرنسسی است که می خواست ملکه شود”

نویسنده کتاب بمبشل درباره ملانیا ترامپ می گوید ایوانکا “پرنسسی است که می خواست ملکه شود”

کتاب دوست سابق و مشاور شخصی بانوی اول استفانی وینستون ولکوف در 1 سپتامبر روشنایی روز را دید و بلافاصله بحث هایی را با برخی ادعاهای تأمل برانگیز ، به ویژه ادعاهای مربوط به رابطه FLOTUS و ایوانکا ، دختر بزرگ رئیس جمهور آغاز کرد.

استفانی وینستون ولکوف ، دستیار سابق و دوست نزدیک ملانیا ترامپ روز پنجشنبه به BBC Newsnight گفت که ایوانکا ترامپ پس از روی کار آمدن پدرش دونالد “واقعاً می خواست ملانیا را از هر جهت غصب کند.”

مشاور ارشد سابق FLOTUS فاش کرد: “نه تنها به عنوان دختر اول ، بانوی اول و من می گویم او یک شاهزاده خانم است که می خواست ملکه شود”.

وولکوف ، نویسنده کتاب “ملانیا و من: ظهور و سقوط دوستی من با بانوی اول” که به تازگی منتشر شده است ، شرح داده است که چگونه دختر اول آمریکا و بانوی اول رابطه بسیار پرتنشی دارند.

وی در طول مصاحبه ادعا كرد: “بنابراین ایوانكا بسیار كنترل دارد و افراد زیادی برای حمایت از او در هر كاری كه انجام می دهد”. “او متأسفانه واقعاً مانع پیشرفت ابتکار عمل بانوی اول یا هر اقدامی برای ملانیا برای انجام هر کاری شد”.

©
عکس AP / ایوان ووچی

رئیس جمهور دونالد ترامپ و بانوی اول ملانیا ترامپ هنگام ورود به چمن جنوبی کاخ سفید در چهارمین روز کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ، پنجشنبه ، 27 اوت 2020 به ایوانکا ترامپ لبخند می زنند

دستیار سابق همچنین افزود که او معتقد است ملانیا ترامپ و رئیس جمهور ایالات متحده “ازدواج معامله ای” دارند.

وولكف گفت: “منظور من دونالد است ، شما می دانید كه دونالد آب نبات گرفت.” “پوشش Vogue ملانیا را مشروعیت بخشید ، که دونالد را نیز مشروعیت بخشید و ملانیا دو دهه پویا داشت. منظورم این است که او یک مدل جوان بود و هنوز موفق نبود ، او با دونالد ملاقات کرد. او ازدواج کرد ، یک پسر داشت ، یک شهروند آمریکایی شد و ده سال پس از آن او بانوی اول ایالات متحده است “.

“بنابراین من معتقدم که یک لحظه جادویی وجود داشته و همچنین معتقدم که برای لحظه تلویزیونی ساخته شده است” ، وی افزود ، در حالی که ادعا می کرد “درک برای ترامپ همه چیز است”.

ولوکف ، که زمانی در ووگ کار می کرد ، در سال 2003 ، هنگامی که بانوی اول آینده با دونالد ترامپ دیدار داشته است ، با ملانیا کناوس ملاقات کرد. این دو بسیار به هم نزدیک شدند و وولکوف حتی مدل قبلی را “خواهری که قبلا هرگز نداشتم” توصیف کرد. او مدت کوتاهی به عنوان مشاور ارشد ملانیا در سال 2017-2018 کار کرد ، تا اینکه پس از اختلاف بین بودجه مراسم تحلیف دونالد ترامپ ، هر دو از هم جدا شدند.

وولکوف در کتاب تازه منتشر شده خود ادعاهای حیرت انگیزی در مورد روابط ملانیا و ایوانکا مطرح کرده است ، از جمله ادعا می کند همسر رئیس جمهور یک بار از عروس و همکارانش به عنوان “مار” نام برده و سعی کرده دختر بزرگ ترامپ را از این کار دور کند. بهترین عکس ها در مراسم تحلیف خود در سال 2017.

در همین حال ، استفانی گریشام ، دبیر مطبوعاتی ملانیا ترامپ ، اخیراً به رسانه ها گفت که او هرگز شنیده است که FLOTUS سخنان “تحقیرآمیزی” درباره شوهر یا خانواده اش بیان کند.

©
رویترز / باریا کارلوس

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، قبل از ایراد سخنرانی پذیرش خود به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری جمهوری خواه در سال 2020 در جریان آخرین رویداد کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در چمن جنوبی کاخ سفید در واشنگتن ، در کنار ملانیا ترامپ ، بانوی اول ایالات متحده و ایوانکا ترامپ ، مشاور ارشد کاخ سفید است. ، ایالات متحده ، 27 آگوست 2020

با توجه به تبادل ناخوشایند اخیر بین ایوانکا و ملانیا در جریان کنوانسیون ملی جمهوری خواه ، شاید افشاگری های انجام شده توسط وولکوف برای برخی تعجب آور نباشد. در حالی که مشاور کاخ سفید پس از ایراد سخنرانی در جریان این رویداد از کنار مادر شوهرش عبور می کرد ، ملانیا لبخندی گشاد به او لبخند زد ، اما پس از آن صورت او کاملاً خشن شد – چیزی که از توجه تماشاگران دور نشد.