نوشتن روی دیوار برای نخبگان در “خانه زندان ملل” جدید – روزنامه نگار

نوشتن روی دیوار برای نخبگان در “خانه زندان ملل” جدید – روزنامه نگار

تأسیس به دنبال پلیس های بیشتر ، نظارت پس از بحران کاپیتول است. جلوگیری از واکسن توسط اسرائیل از فلسطینیان “آپارتاید پزشکی” – فعال گرایانه است

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، شان بلكمون و ژاكی لقمان میزبان آنها هستند دکتر ویجی پرشاد، مدیر اجرایی Tricontinental: م Instituteسسه تحقیقات اجتماعی و همكار كتاب جدید ، “Viviremos: Venezuela vs. War Hybrid War” ، برای بحث در مورد اتهامات داخلی علیه 25 تن از طرفداران ترامپ كه هفته گذشته از پایتخت آمریكا غلبه كردند ، روایتهای رسانه ای مشکوک که ظاهراً به دنبال ارائه پلیس و نظارت شدیدتر به عنوان راه حلی برای خشونت فاشیستی هستند ، و چرا او معتقد است که اشاره به ضرب وشتم در واشنگتن به عنوان “کودتا” خشونت سیاسی واقعی اعمال شده توسط دولت ایالات متحده در خارج از کشور را نشان می دهد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند آریل طلا، مدیر ملی CODEPINK ، برای بحث درباره پوشش درخشان رسانه ای برنامه واکسن COVID-19 اسرائیل ، اینکه چرا امتناع اسرائیل از توزیع دوزها به فلسطینیان “آپارتاید پزشکی” است و آخرین تحولات در تلاش برای اطمینان از یک یهودی اکثریت در فلسطین تاریخی.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند جون جتر، روزنامه نگار برنده جایزه و خبرنگار خارجی ، تهیه کننده رادیو و تلویزیون ، Bluesologist و Decolonizer ، و نویسنده کتاب “تخت شکسته در بازار آزاد: چگونه جهانی سازی مردم کار را فراری داد” ، برای بحث در مورد انتصاب اولین رئیس پلیس پایتخت سیاه در به دنبال شورش هفته گذشته به رهبری ترامپ ، ارتباطات روسیه تزاری به عنوان “خانه زندان ملتها” و “طبقه سیاه ویشی” در حال ظهور متشکل از سیاستمداران مانند باراک اوباما و کامالا هریس ، و اینکه چرا او فکر می کند کشور آماده نیست آنچه او شاهد تشدید اجتناب ناپذیر خشونت نژادی است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم