نه چندان خوشحال پلاستیک: پسر ترامپ در انتخابات سال 2020 نزدیک به عروسک باربی و دموکرات می شود

نه چندان خوشحال پلاستیک: پسر ترامپ در انتخابات سال 2020 نزدیک به عروسک باربی و دموکرات می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

همانطور که گفته می شود نماینده متل اصرار داشت ، باربی “نبوده و هرگز نبوده است” ، با یک حزب سیاسی در ارتباط بوده است.

دونالد ترامپ جونیور ، پسر دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده ، اخیراً در مقابل یکی از آخرین تکرارهای عروسک معروف باربی ، یک لفظ کلامی تحویل داد.

تیم جدید کمپین باربی 2020 ، توصیف شده توسط TMZ که شامل “4 عروسک متنوع از جمله یک نامزد ، مدیر کمپین ، جمع آوری سرمایه و یک رای دهنده” است ، “” در معرض دید دختران در نقش های رهبری عمومی و ترجیح علاقه آنها به شکل دهی قرار گرفت. آینده”.

با این حال ترامپ جونیور در ادامه اظهار داشت که رای دهنده باربی “باید دموکرات باشد” و خاطرنشان کرد که چگونه به نظر می رسد وی هر دو علامت “من رأی دادم” را بر روی لباس خود و “رای دیگر” در دست دارد.

در پاسخ ، نماینده شرکت Mattel ، سازنده عروسک باربی ، اعلام کرد که “باربی وابسته به یک حزب سیاسی نیست و هرگز نبوده است.”

آنها به TMZ گفتند: “این عروسک مجموعه طیف وسیعی از نقش های رهبری را برجسته می کند تا علاقه خود را برای شکل دادن به آینده و افزایش صدای آنها – از تریبون گرفته تا رای گیری” برجسته کند. “این مجموعه همچنین ابزاری را فراهم می کند تا خانواده ها بتوانند از طریق بازی گفتگو درباره حوادث مهم و لحظه های فرهنگی انجام دهند”.

سخنان رسانه رئیس جمهور با بیان اینكه پدر وی “همچنان به ادعاهای رأی گیری از طریق نامه پستی جعلی است و فقط در انتخابات آینده به نفع دموكرات ها خواهد بود” اظهار داشت ، رئیس جمهور اظهار داشت كه ظاهراً “هیچ حقیقتی برای تأیید این امر وجود ندارد.”

توئیت ترامپ جونیور پاسخ منفی بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی را برانگیخت که برخی از آنها در ادامه توجه وی به سمت عروسک ، او را مسخره کردند.

با این حال ، به نظر می رسد برخی تصمیم گرفته اند که به جای آن روی انتخابات آینده و برخی از جنبه های آن تمرکز کنند.

و همچنین کسانی بودند که صرفاً از این فرصت استفاده می کردند که در یک امیدوارکننده ریاست جمهوری دموکرات عکس بگیرند.