‘نه همان یک زندگی نامشخص’: Trump Bashes Fox News درباره درمان COVID-19 ، جمعیت خود را جمع می کند

‘نه همان یک زندگی نامشخص’: Trump Bashes Fox News درباره درمان COVID-19 ، جمعیت خود را جمع می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در حالی که برخی از کاربران رسانه های اجتماعی ترامپ را به طرز وحشیانه ای ترامپ ترجیح می دهند ، حداقل یک نفر استدلال می کند که شاید جستجو برای یک “خروجی جدید” کاری نیست که POTUS باید انجام دهد.

رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ اخیراً مواردی راجع به سخنان ناخوشایند در مورد فاكس نیوز گفته است ، پس از اظهارات میزبان نیل كاووتو درباره هیدروكسیكلروكین ، دارویی كه برای جلوگیری و درمان مالاریا و برخی از بیماری های خود ایمنی استفاده شده است.

پیش از این ، ترامپ فاش کرده بود که وی داروی “حدود یک هفته و نیم” را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه علیه COVID-19 مصرف می کند ، حتی اگر ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد که استفاده از هیدروکسی کلروکین در برابر تاج جدید را در خارج از یک محل بیمارستان

به گزارش نیوزویک ، کاووتو با اشاره به مطالع drug وزارت امور ایثارگران درباره دارویی که بر روی جانبازان بستری با COVID-19 انجام شد ، اشاره کرد که “در بین افراد تحت درمان با این دارو تنها مرگ و میر بالاتری را مشاهده کرد”.

کاووتو با بیان اینکه “این افراد آسیب پذیر ، شرایط تنفسی ، بیماری های قلبی دارند ، فوت کردند” ، افزود: این دارو اعضای “جمعیت مخاطره آمیز” را می کشد که می خواهند آن را از بین ببرد.

رئیس جمهور در پاسخ به اینکه “فاکس نیوز” دیگر یکسان نیست. ما راجر آیلز عالی را از دست می دهیم. شما تاکنون بیش از هر زمان دیگری ضد ترامپ دارید. “

با این حال توییت ترامپ باعث شده است تا انتقادی از انتقادها و تمسخرها به سمت او ایجاد شود.

برخی از شهروندان شهروندان حتی چنین استدلال می كنند كه “جستجو برای دنباله جدید” احتمالاً کاری نیست كه رئیس جمهور آمریكا باید انجام دهد.

با این حال ، کسانی نیز بودند که به نظر می رسید با ارزیابی ترامپ موافق هستند.