“نه به عنوان دلگرم کننده همانطور که فکر می کنیم”: سؤال از Netizen چینی زیبایی دختران روسی

“نه به عنوان دلگرم کننده همانطور که فکر می کنیم”: سؤال از Netizen چینی زیبایی دختران روسی

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در حالی که بسیاری از زنان روسی تحسین افراد خارج از کشور را به دلیل لطف و جذابیت خود به دست آورده اند ، به نظر می رسد کسانی نیز هستند که زیاد به آنها فکر نمی کنند – همانطور که می گویند ، زیبایی در نگاه بیننده است.

همانطور که یکی از کاربران رسانه های اجتماعی چینی در پستی که در پورتال وب سینا منتشر شده استدلال می کند ، در حالی که ظاهراً برخی از مردم چین تصور می کنند روسیه “کشوری سرشار از زیبایی ها” است ، واقعیت کمی متفاوت و حتی “بی رحمانه” است.

یعنی ، نتایزن ادعا کرده است که رقم یک روسی متوسط ​​به مراتب بسیار عالی است زیرا بخاطر خوردن آنها غذای پر کالری برای تأمین انرژی در آب و هوای سرد کشور ، “بنابراین زیبایی روسی آنقدر جذاب نیست که فکر می کنیم”.

همچنین ، آنها ادعا كردند: در حالی كه “ظاهر روسها شبیه به ظاهر برخی دیگر از اروپایی هاست ، با موهای بلوند ، پل بینی بلند و چشم های بزرگ و مژه های بلند” ، اما اغلب تشخیص چهره جذاب دخترانه در زیر آن دشوار است. لباس های ضخیمی که ممکن است بخاطر سرما هوا بپوشد.

در همین زمان ، شهروندان از جاذبه های گردشگری روسیه اظهار داشتند که “بسیاری از ساختمان ها در روسیه به سبک اروپایی و بسیار دیدنی هستند”.


پاسخی بگذارید