“نمی توان یک تختخواب هوا را پمپ کرد”: بوریس جانسون در بازدید اخیر از بدنسازی به صورت آنلاین صرفه جویی شد

“نمی توان یک تختخواب هوا را پمپ کرد”: بوریس جانسون در بازدید اخیر از بدنسازی به صورت آنلاین صرفه جویی شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107974/84/1079748421_0:0:2187:1232_1200x675_80_0_0_790e6428bca52306ae8e5e10da709a21.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008071080094822-couldnt-pump-an-air-bed-boris-johnson-savaged-online-over-recent-gym-visit/

در حالی که برخی شهروندان از عملکرد ظاهری ورزش جانسون به سخره می گرفتند ، برخی دیگر اظهار داشتند پیراهن سفید و کراوات احتمالاً چیزی نیستند که حین کار کردن باید آن را بپوشید.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، اخیراً در بخش انتخابیه خود “زنجیره تناسب اندام کم هزینه” به نام The Gym در حوزه انتخابیه خود در South Ruislip ، دیدار کرد و LBC News این اقدام را به عنوان بخشی از پیشنهاد وی برای “ترمیم خط کمر انگلیس” توصیف کرد.

در حالی که طبق گزارش ها ، کارکنان سالن بدنسازی جونسون را نشان می دهند که چگونه می توانند اعضای خود را در میان همه گیری های COVID-19 در حال نگه داشتن ، نگه دارند ، اما وی همچنین “فشار دادن دمبل ها و آزمایش قدرت دوسر خود را روی نیمکت حلقوی واعظ” نشان داد. پیراهن سفید و کراوات خاکستری نخست وزیر “در میان سایر ورزشکارها” ایستادگی کرد.

ریچارد داروین ، مدیر گروه ژیمناستیک گفت: “تأثیر مثبت ورزش بر سلامت روحی و جسمی را نمی توان دست کم گرفت و خوب بود که اعضای ما به نخست وزیر بگویند که چقدر عالی بود که در ورزشگاه برگردیم.” وی گفت: “ما می دانیم که نخست وزیر در سفر به تناسب اندام خود است و او خوشحال است که هر زمان که بخواهیم با ما بازگردد و ورزش کند.”

با این حال ، تعدادی از کاربران رسانه های اجتماعی به ویژه از نمایش جانسون به هیجان نمی آیند و عملکرد وی را مسخره می کنند.

برخی نیز ادعا می کردند که لباس جانسون احتمالاً چیزی نیست که باید هنگام ورزش لباس بپوشد.

در اوایل سال جاری ، جانسون ، که گفته می شود پس از انقباض کروناویوس ، دو سنگ را از دست داده است ، اظهار داشت که وی از برداشت “آزادیخواهانه” در مورد اینکه دولت باید در مبارزه عمومی با چاقی مداخله کند ، دست برداشته است.