نمایندگان وارد شهرها می شوند. پومپئو در مورد روابط چین گفتگو می کند. افزایش موارد COVID در کالیفرنیا ؛ کنوانسیون GOP لغو شد

نمایندگان وارد شهرها می شوند. پومپئو در مورد روابط چین گفتگو می کند. افزایش موارد COVID در کالیفرنیا ؛ کنوانسیون GOP لغو شد

مأمورین فدرال که در شهرهای آمریکا فرود می آیند با مقاومت و دعاوی روبرو می شوند. با افزایش تنش ها در ایالات متحده ، روابط آمریکا با چین نیز برآمدگی های جاده ای را به دنبال دارد.

ویت رید، روزنامه نگار و تهیه کننده برای رادیو خبری اسپوتنیک نیوز ، روزنامه نگار و تهیه کننده برای هر وسیله ای که لازم باشد ، جدیدترین ها را در پورتلند ، اورگان به روز می کند. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا حکم مهارتی صادر کرده است که علیه مأمورین فدرال صورت گرفته است ، و از این کار جلوگیری می کند که علیه خبرنگاران یا معترضین که اعتراضات آنجا را برگزار می کنند ، تهدید کنند. همچنین وزارت دادگستری تحقیق در مورد نقش ماموران فدرال در ناآرامی های این شهر را آغاز می کند. بازرس کل مایکل هوروویتس گفت که وی به شکایت وکیل دادگستری ایالات متحده در اورگان در مورد استفاده بیش از حد از زور پاسخ می دهد. این همه مبلغ چه خواهد بود؟

KJ Noh، نویسنده و محقق ژئوپلیتیک اقیانوس آرام ، آخرین درگیری بین ایالات متحده و چین را تجزیه می کند. پنجشنبه شب ، وزیر امور خارجه آمریكا ، مایك پومپئو در مقابل حضار در كتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیكسون ایستاد تا این موضوع را بسیار واضح اعلام كند كه اگر ایالات متحده قصد ندارد روند تعامل با چین را معكوس كند ، قطعاً این تعامل را تغییر می دهد. – یا بنابراین او به ما ایمان آورده بود.

دکتر بیل هونگمنهماهنگ کننده ایالتی دموکراتهای مترقی آمریكا در كالیفرنیا و هماهنگ كننده تیم سازمان دهنده مسئله حقوق بشر بهداشت و درمان ، در مورد كالیفرنیا در پیشی گرفتن از نیویورك به عنوان ایالتی كه دارای بیشترین موارد كروناویوسی پس از یک روز ضبط است ، صحبت می كند. در ماه مارس با پاسخ اولیه خود به این بیماری ، کالیفرنیا به عنوان یک کشور معجزه تسویه شد. چه اشتباهی پیش رفته است؟ همچنین ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا برنامه هایی را برای سخنرانی بزرگی كه می خواست در جكسونویل ، فلوریدا انجام دهد ، خاتمه می دهد. رئیس جمهور کمیته ملی جمهوریخواه را تحت فشار قرار داده بود تا بخشی از این رویداد را از کارولینای شمالی منتقل کند تا بتواند نامزد حزب را در مقابل هزاران هوادار قبول کند. آیا وی ویروس را جدی تر می گیرد؟

چین دیکرسون، مدیر سیاسی ملی Forward اکثریت ، همچنین خطاب به ترامپ لغو کنوانسیون GOP در جکسونویل سخنرانی می کند. این البته پس از آن صورت گرفت كه روی كوپر ، فرماندار كارولینای شمالی ، تیم ترامپ را از ترس از كرونا ویروس از دولت خود بیرون كشید. ترامپ از لحن جدیدی بر روی ویروس استفاده کرده است ، از ماسک صورت استفاده کرده ، در راهپیمایی ها احتیاط می کند و کنفرانس های خبری COVID-19 را مجدداً راه اندازی می کند. ما همچنین نظرسنجی های جدید Morning Consult را تجزیه خواهیم کرد ، که بسیاری از آنها به شدت در مورد احساسات پلیس نسبت به جنبش برای زندگی سیاهان و آخرین اصلاحات پلیس حول محور هستند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم