نمایندگان فدرال در شهر کانزاس سقوط می کنند: آیا این مشکل حل کننده موجود است یا آمادگی برای آینده؟

نمایندگان فدرال در شهر کانزاس سقوط می کنند: آیا این مشکل حل کننده موجود است یا آمادگی برای آینده؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران دكتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با روزنامه نگار Caleb Maupin در مورد مأمورین فدرال فرود آمده در كانزاس سیتی ، میسوری ، به عنوان بخشی از عملیاتی كه در آنها شاهد همکاری آنها با اجرای قانون محلی خواهند بود ، صحبت می كنند.

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ تهدید كرده است كه مأمورین اجرای قانون فدرال را به شهرهای دیگر نیز اعزام خواهد كرد ، و یك نیروی پلیس چند قضایی نیز در اوایل ماه ژوئن به معترضان مسالمت آمیز در نزدیكی کاخ سفید حمله كرد تا رئیس جمهور بتواند در نزدیكی پارک لافایت ، یك عكس داشته باشد. معنی این همه چیست؟

چرا ایالات متحده حملات خود را به جمهوری خلق چین تشدید می کند؟ دکتر ریچارد وولف ، بنیانگذار دموکراسی در محل کار ، سه دلیل برای تحریکات بی معنی و مضحک آمریکا نسبت به چین را ذکر می کند.

جمعه است ، به این معنی که ساعت پانل است. ما یک تیم عالی داریم ، از دو مهمان اول خود شروع می کنیم. ما از “تد رال” ، نویسنده و نویسنده كاریكاتوریست و تحریریه سندیكایی آمریكا ، كه نویسنده “راه ابریشم به ویرانی است” استقبال می کنیم. ما همچنین با بنیانگذار اتحاد سیاه برای صلح و نامزد سابق معاون ریاست جمهوری آمریکا برای حزب سبز ، آجامو باراکا همراه هستیم. اولین بحث درباره لغو ترامپ کنوانسیون ملی جمهوری خواه است. به نظر می رسد که علم برنده است.

برای تابلوی بعدی ما ، دانیل لازار ، روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب به ما پیوسته است: “جمهوری منجمد”؛ “کودتای مخملی”؛ و “جنگ ناشناخته آمریکا” ما همچنین با جیم کاواناغ ، تحلیلگر سیاسی ، مفسران و ویراستار The Polemicist همراه هستیم. آنها درباره داستان 17 ژوئیه در The Grayzone بحث می کنند: “با حمایت ایالات متحده ، تایوان فریب خود را در مورد هشدار به ارگان های بهداشت جهانی COVID کاشته است.” آنها همچنین درباره کریستوفر دیوید ، جانباز نیروی دریایی که از افسران فدرال در پورتلند ، اورگان خواسته است صحبت کنند تا سوگندهای خود را به خاطر بسپارند. سپس دست او را شکستند. سایر مباحث مربوط به بحث شامل مقاله روز سه شنبه در رویاهای مشترک با عنوان “پیشروان خواستار دموکرات ها رد طرح” آشکار شرم آور “GOP برای حمله به امنیت اجتماعی و قطع مزایای بیکاری” ، و همچنین یک مدیر اجرایی فناوری روسی است که از نویسنده نویسنده پرونده استیل در یک دادگاه انگلیس دموکرات های برتر هنوز هم همچنان روسیه گیت را تحت فشار قرار می دهند ، حتی اگر همچنان به فروپاشی ادامه دهد.

برای پانل نهایی ما ، ما توسط دانشمند سیاسی ، نویسنده و رئیس سابق گروه علوم سیاسی در دانشگاه هوارد دکتر کلارنس لوزان به ما پیوستند. و دکتر امیت رایلی ، استادیار و مدیر مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw. آنها به ما خواهند گفت که چه فکر می کنند در مورد داستان چهارشنبه در رویاهای مشترک با عنوان “می خندد وقتی می پرسند که آیا بیل COVID-19 تا آخر هفته آینده می گذرد – وقتی بیکاری 30 میلیون نفر از آن منفجر می شوند”.

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

ریچارد وولف – استاد اقتصاد و بنیانگذار دموکراسی در محل کار

آژامو باراکا – نامزد سابق معاون ریاست جمهوری ایالات متحده برای حزب سبز

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و نویسنده سندیکا

جیم کاواناغ – سردبیر The Polemicist

دانیل لازاره – روزنامه نگار تحقیق

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، استاد و فعال

دکتر امیت رایلی – استادیار و مدیر مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم