نمایندگان فدرال از پورتلند بیرون می روند. House Digs Into در شرکتهای بزرگ فناوری؛ نیروهای آمریکایی برای خروج از آلمان

نمایندگان فدرال از پورتلند بیرون می روند. House Digs Into در شرکتهای بزرگ فناوری؛ نیروهای آمریکایی برای خروج از آلمان

به نظر می رسد ایالات متحده فضای زیادی را وارد و خارج می کند ، اما یک چیز همین است: اقتصاد همچنان در حال رکود است. این تغییرات آمریکایی ها کجا هستند؟

ویت رید، روزنامه نگار و تهیه کننده رادیو Sputnik از هر وسیله ضروری ، آخرین تنش ها و اعتراضات بین تظاهرکنندگان و افسران اجرای قانون فدرال را پوشش داده است. از آنجا که بسیاری از مأمورین روز پنجشنبه ، پورتلند ، اورگان را ترک می کنند ، برخی از آنها در پشت خواهند ماند ، وعده می دهند که از دادگاهی فدرال شهر محافظت کنند ، زمینه ای برای بسیاری از ناآرامی های اخیر.

کریس گارافا، توسعه دهنده وب و تکنسین ، نمایشی از جلسه کمیته ضد انحصار مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه با حضور رهبران چهار شرکت بزرگ فناوری آمریکایی: آمازون ، اپل ، گوگل و فیس بوک ارائه می دهد. جلسه دادرسی با این پیشنهاد آغاز شد که این چهار شرکت نه تنها تهدیدی برای رقابت نیست بلکه برای دموکراسی نیز هستند. جف بزوس ، آمازون ، تیم کوک اپل ، مارک زاکربرگ فیس بوک و ساندر پیچای گوگل سؤالاتی راجع به تعصب ضد محافظه کارانه ، تعصب ضد محافظه کارانه ، تعصب ضد محافظه کارانه – اوه ، و جمع آوری داده های زیاد ، استفاده از این داده ها غیرقانونی و خیلی دنج مطرح کردند. با چین

مارک Sleboda، امور بین الملل و تحلیلگر امنیت ، در مورد قطع ایالات متحده از اعزام نیروهای خود در آلمان صحبت می کند. وزیر دفاع ایالات متحده ، مارك اسپر تأیید كرد: تقریباً 12000 سرباز آمریكایی از این كشور كشیده می شوند و تعدادی نیز به اروپا منتقل می شوند ، از جمله ارسال برخی واحدها به بلژیك و ایتالیا. وی گفت که تغییر در عرض چند هفته آغاز می شود ، اما به طور کلی این تغییرات ماه ها یا حتی سال ها به طول می انجامد. در مورد استدلال برخی سیاستمداران آلمانی ، این که هزینه این کار در آلمان خواهد بود و اینکه کارگران آلمانی لیاقت این دردسر را ندارند ، چطور؟ سناتور آمریكایی میت رامنی (R-UT) این اقدام را “خطای شدید” و “سیلی خوردن در چهره یك دوست و متحد خواند ، زیرا در عوض باید به تعهد متقابل خود در جلوگیری از تجاوز روسیه و چین نزدیك شویم.” آیا این دلالت دارد که چین اکنون قصد حمله به آلمان را دارد؟

استیو گروبینبنیانگذار و مدیر عامل شرکت های غیرانتفاعی واقعی مترقی و پیشرفت واقعی در عمل ، نگاهی به گزارش کار جدید ایالات متحده می اندازد و پیش بینی شدید اقتصادی را تجزیه می کند. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سه ماهه دوم سال 9.5٪ کاهش یافته است – و در روش استاندارد و سالانه گزارش داده های سه ماهه ، این یک افت 32.9٪ است. این بزرگترین ، سریعترین سقوط از زمان ثبت مدرن است ، و تنها مقایسه های واقعی در تاریخ این کشور ، رکود بزرگ و خنثی سازی پس از جنگ جهانی دوم است که هر دو قبل از ظهور آمارهای اقتصادی نوین رخ داده اند. این سقوط البته با تعطیل کردن اقتصاد به عمد صورت گرفت. اما به نظر می رسد ترس این است که ما به اندازه کافی یا طولانی به اندازه کافی تعطیل نشده ایم ، بنابراین به نظر می رسد اگر خوش شانس داشته باشیم ، افت شدید و بعد بهبودی سریع و سریع ، به نظر می رسد که ما هستیم. در عوض ، برای مدت طولانی عدم اطمینان از نظر بهداشتی و اقتصادی ، که برای بهبودی نتیجه خوبی ندارد ، هستیم.

دکتر یولاندرا هنکوکمدیر پزشکی مرکز سلامتی CRC و بنیانگذار Delta Health & Wellness Consulting توضیح می دهد که چرا آمریکایی ها که فرزندان کمتری دارند ، چیز خوبی برای اقتصاد نیست. یک داستان در تاریخ 29 ژوئیه در Bloomberg Businessweek به میزان زاد و ولد ایالات متحده و بحران فعلی متمرکز شده است ، با استناد به دو مطالعه که نشان می دهد آمریکایی ها در حقیقت ، در خانه نیستند که باعث رونق کودک دیگری شوند ، بلکه برعکس. در یک نظرسنجی موسسه گاتمماخر در مورد 2،000 زن آمریکایی در اواخر آوریل و اوایل ماه مه “مشخص شد که 34٪ می خواهند بارداری را به تاخیر بیاندازند یا به دلیل بیماری همه گیر فرزندان کمتری داشته باشند. “بلومبرگ گزارش داد. “در ماه ژوئن ، موسسه بروکینگز مطالعه ای را منتشر کرد که پیش بینی می کند ایالات متحده به دنبال” یک شلوار بزرگ و پایدار کودک است. ” محققان آن پیش بینی کرده اند که در سال 2021 ، 300000 تا 500000 کودک کمتری در آمریکا متولد خواهند شد تا بحران غایب وجود داشته باشد ، که این میزان نسبت به سال 2019 تقریباً 10٪ کاهش دارد. ” چرا کاهش زاد و ولد وجود دارد و تأثیر آن بر همه ما چیست؟

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم