نمایش “Catheter Peripheral” از اینترنت برای آستین جو بایدن در حین مناظره

نمایش “Catheter Peripheral” از اینترنت برای آستین جو بایدن در حین مناظره

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

تماشای مناظره پیش از انتخابات سه شنبه شب بین دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ، بدون ظهور چند ویژگی بصری سازگار پس از مدت کوتاهی کامل نمی شد.

اولین بحث ریاست جمهوری ، که توسط کارشناسان به عنوان یک تبادل کلامی کاملاً آشفته شناخته می شود ، مدتهاست که پایان یافته است ، اما جزئیات جزئی درباره شرکت کنندگان ، سخنرانی ها ، وضعیت و حرکات آنها همچنان در رسانه های اجتماعی و سایر رسانه ها سر می رسد.

به طور خاص ، افراد مبتلا به عقاب چشم متوجه شده اند که به نظر می رسد یک کاتتر IV محیطی است که به طور اتفاقی توسط جو بایدن ، رئیس جمهور دموکرات ، هنگامی که دست خود را در طول بحث 90 دقیقه ای بلند کرد ، آشکار می شود.

جسم کوچک در مچ معاون رئیس جمهور سابق بلافاصله در کانون توجهات قرار گرفت ، توییترها پیشنهاد کردند که نظریه های خود را در مورد اینکه چه هدفی ممکن است ارائه شده باشد ، ارائه دهند.

لبخندهای ROFL به وفور یافتند زیرا بعضی ها تصور می کردند که این واقعاً یک کاتتر است.

“آیا بایدن با یک کاتتر پیچیده – کیسه کلستومی دسته کوچک موسیقی جاز یا پوشک حماسی سوار شده است؟” یک بیننده بحث پرسید.
با این حال ، تعداد معدودی در عوض طرفداران ترامپ را هدف گرفتند و آنها را به ادعاهای مغرضانه متهم کردند. اما حتی آنها به سختی می توانستند در برابر یک خنده قلبی مقاومت کنند.

“Trumpies که می گوید تسبیح روی مچ بایدن یک سوند در بازوی او بود. من گریه می کنم ، آنها به معنای واقعی کلمه حتی نمی دانند کاتتر چیست “، یکی نوشت.

“آیا کسی قرار نیست به زودی کاتتر بایدن را تغییر دهد؟” دیگری پرسید.

با پایان اولین مسابقه حضوری رئیس جمهور فعلی و رقیب دموکرات وی ، توجه همه به دو بحث بعدی ریاست جمهوری است که برای 15 اکتبر در فلوریدا و 22 اکتبر در تنسی برنامه ریزی شده است. تنها بحث نامزدهای معاون ریاست جمهوری قرار است 7 اکتبر در یوتا برگزار شود.

رویداد روز سه شنبه به طور فزاینده ای پرتنش و پر تلاطم تلقی شده است ، هر دو طرف ادعای پیروزی می کنند. مجری ، كریس والاس ، مجری فاكس نیوز ، در میان دو اردوگاه قرار گرفت ، اما: در حالی كه بایدن اظهار داشت والاس نمی تواند وی را وادار كند تا حرف رئیس “دلقك” را قطع كند ، POTUS اصرار داشت كه با دو نفر روبرو است – نه تنها بایدن ، بلکه والاس نیز هست. مجری ، به نوبه خود ، اظهار داشت که از بحث و جدال اولین مناظره 2020 متعجب شده است ، اما اظهار داشت که این درگیری هنوز بینندگان زیادی را در مورد این دو نامزد به بینندگان ارائه می دهد.

والاس گفت که در ابتدا وقتی ترامپ و بایدن در مورد اینکه آیا نامزد دیوان عالی کشور را قبل از انتخابات معرفی می کنند تبادل نظر کردند ، ابتدا خوشحال شد. وی معتقد بود که نامزدها می توانستند به جای “کنفرانس مطبوعاتی موازی” تبادل مثمرثمر داشته باشند ، اما اعتراف کرد که امید او کوتاه مدت است.

کمیسیون بحث های ریاست جمهوری اعلام کرده است که تغییر در قالب دو رویارویی بعدی ترامپ و بایدن را بررسی خواهد کرد.

کمیسیون در بیانیه ای گفت: “بحث شب گذشته روشن بود که باید ساختار اضافی به قالب مباحث باقی مانده اضافه شود تا بحث منظم تری در مورد مسائل حاصل شود”. “CPD با دقت تغییراتی را که اتخاذ می کند بررسی می کند و به زودی این اقدامات را اعلام می کند”.