نمایش کودکان دانمارکی در مورد مردی با غول “بستنی دزدی” آلت تناسلی مرد “بزرگترین جنجال”

نمایش کودکان دانمارکی در مورد مردی با غول “بستنی دزدی” آلت تناسلی مرد “بزرگترین جنجال”

این اولین باری نیست که تلویزیون دانمارک مورد بررسی دقیق قرار می گیرد – پیش از این یک برنامه برنده جایزه “Ultra Strips Down” که بزرگسالان را در حال لباس پوشیدن در مقابل شرکت کنندگان 11-13 ساله نشان می داد ، علی رغم “مثبت بودن بدن” به شدت مورد هدف منتقدان قرار گرفت پیام

یک برنامه کودکانه جدید در مورد مردی با “طولانی ترین آلت تناسلی مرد در جهان” که هفته گذشته توسط پخش کننده بزرگ دانمارکی DR آغاز شد ، در چند روز گذشته ابروهای زیادی ایجاد کرده است.

روانشناسان و بینندگان عمومی در حال بحث و بررسی بوده اند که آیا فیلم انیمیشن درباره جان دیلرمند (به معنای واقعی کلمه “مرد آلت تناسلی مرد” از زبان عامیانه دانمارکی گرفته شده) چیزی مناسب برای تماشای کودکان است.

دیلرمند ، به عنوان یک مرد نجیب زاده میانسال که تحت ظلم قابل مشاهده مادربزرگ خود به تصویر کشیده شده است ، نشان داده شده است که هم تلاش می کند و هم از زائده لباس رنگی خود بهترین نتیجه را می گیرد – به عنوان مثال ، هنگامی که با آن سگها را راه می برید ، یا قصد سرقت را دارید بستنی مخصوص کودکان در باغ وحش.

به گفته کریستین گروس ، دانشیار دانشگاه Roskilde ، پیام پشت برنامه خشم آور بود ، زیرا گفته می شود که این انیمیشن به عنوان نرمال کننده جامعه مردسالار عمل می کند که در آن بسیاری از “رفتارهای بد مردان” معذور است.

“این به معنای خنده دار بودن است – بنابراین این امر بی ضرر است اما اینطور نیست. و ما این را به بچه هایمان یاد می دهیم. “او به گاردین گفت.

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی استدلال می کردند که آنها به راحتی تماشای ماجراهای این مرد و ارگان خارق العاده او که درک خاص خود را از بهترین کارها برای صاحبش دارد ، “وحشت زده” شده اند. اما دیگران شادی دیوانه واری را در این منظره پیدا کرده اند.

اما روانشناس بالینی Erla Heinesen Højsted اشاره کرد که این نمایش می تواند برای کودکانی که “دستگاه تناسلی را خنده دار می دانند” خوب باشد.

وی توضیح می دهد: “جان دیلرمند با كودكان صحبت می كند و طرز تفكر آنها را سهیم می كند.”

“این نمایش مردی را نشان می دهد كه بسیار تكانشی است و همیشه كنترل ندارد و اشتباهاتی را مرتكب می شود – مانند بچه ها ، اما از همه مهمتر ، دیلرمند همیشه آن را درست می داند. او مسئولیت اعمال خود را بر عهده می گیرد. »به نقل از این روانشناس.

سال گذشته پس از آنکه کانال DR Ultra خود یک برنامه “آموزشی” “Ultra Strips Down” را راه اندازی کرد که در آن بزرگسالان در حالی که برهنه در مقابل تماشاگران کودکان بین 11 تا 13 سال ظاهر می شوند ، این صدا و سیما پیش از این بحث در بحث بالایی در بالاترین سطح کشور آغاز شده بود. بسیاری ، این نمایش با مثال زدایی از انواع مختلف ابعاد فیزیکی انسان به عنوان یک تبلیغ کننده مثبت بدن ظاهر شد. برای دیگران ، این فراتر از نامناسب و نفرت انگیز بود – بنابراین DR برای رسیدن به حد افراطی غریبه نیست.