نمایش ویدیوهای Resurfaced نشانگر 4 متر طول کوسه که در پشت غواص زن قرار دارد

نمایش ویدیوهای Resurfaced نشانگر 4 متر طول کوسه که در پشت غواص زن قرار دارد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107538/74/1075387468_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_76ecdc3070a4dadcef08888cb6d54151.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008221080248549-resurfaced-video-shows-4-metre-long-shark-sneaking-up-behind-female-diver/

علیرغم اینکه بزرگترین ماهی درنده کلان است ، کوسه های بزرگ سفید موفق می شوند طعمه خود را به لطف رنگ آمیزی خود کمین کنند ، که به آنها اجازه می دهد تا به خوبی ترکیب شوند. اگرچه رژیم غذایی آنها شامل دلفین ها ، نهنگ ها ، تن ها ، مهر و موم های دریایی است ، اما این گونه کوسه مسئول بیشترین تعداد حملات کشنده به انسان است.

وحشت نکنید ، از حرکات ناگهانی بپرهیزید ، توپ را به توپ نچسبانید ، و چشم و آبشش را سوراخ نکنید – اطلاعات زیادی در مورد نحوه عمل هنگام برخورد با کوسه ها وجود دارد ، اما به نظر می رسد مفیدترین توصیه این است که… (به یک در عوض ، استخر شنا) هوشیار باشید ، زیرا کوسه ها شکارچیان کمین هستند و ویدئویی که به تازگی در اینترنت ظاهر شد ، نشان می دهد که چگونه کوسه ها با مهارت می توانند پشت سر مردم دزدکی شوند.

فیلم مورد نظر در سال 2018 در نزدیکی جزیره گوادالوپ در ساحل مکزیک ضبط شد. در این فیلم غواص زن در قفس غافل است که یک کوسه سفید بزرگ به طول چهار متر از پشت به او نزدیک می شود.

مارتین گراف ، که صاحب شرکت گشت و گذار کوسه غواص است ، گفت: سفیدپوست بزرگ این زن را با تعجب درآورد. گراف گفت ، رنگ آمیزی این شکارچیان راس آنها را قادر می سازد طعمه خود را کمین کنند.

“اگر [sharks] از پایین بیایید ، رنگ خاکستری به راحتی در تاریکی زیر آنها آسان نیست و اگر از جهت خورشید در بیایند ، شکم سفید آنها نیز در هم می آمیزد. گراف به دیلی استار گفت: كاملاً شگفت انگیز است كه چگونه این حیوانات عظیم از هیچ جا نمی توانند بیرون بیایند. “

گراف نشان داد كه با وجود تجربيات گسترده خود در شنا با كوسي ها ، وي برخوردهاي “از هيچ جا” با موجودات نداشته است.

گراف گفت: “من در حال تماشای” Scarboard “- یکی از بزرگترین زنان ما در حدود 19ft بود – و” Titzitzimitl “از پشت سر من بیرون آمد و خیلی آهسته شنا کرد و فقط بالای اینچ از شانه راست من شنا کرد.”