نمایش فیلم چگونه ملانیا ترامپ از سخنان رئیس جمهور سخنان جدیدی درباره ازدواج خود رد می کند

نمایش فیلم چگونه ملانیا ترامپ از سخنان رئیس جمهور سخنان جدیدی درباره ازدواج خود رد می کند

از زمان انتقال وی به کاخ سفید ، نگاه ها و لبخندهای جسورانه بانوی اول ایالات متحده ، او را به یک ستاره یادبود واقعی در رسانه های اجتماعی تبدیل کرده است. مردم همچنین مدتی است که در مورد این که آیا ملانیا ترامپ از ازدواجش واقعا خوشحال است ، حدس می زنند و علی رغم اطمینان مستقیم وی که وی است ، برخی هنوز هم به دنبال شواهد جدید برای اثبات اشتباه او هستند.

فلوتوس در حالی که زوج ریاست جمهوری هنگام خروج از هواپیما در پایگاه مشترک اندروز روز یکشنبه ، دست به کار شد ، بارها و بارها دست دونالد ترامپ را رد کرد.

کلیپ ، به اشتراک گذاشته شده توسط هیل و ارسال مجدد آن توسط سایر کاربران رسانه های اجتماعی ، نشان می دهد که رئیس جمهور چند بار تلاش می کند تا دست همسرش را بگیرد ، در حالی که او او را امتناع می کند و به جای آن ، روی دستی را می پوشاند.

از آنجایی که این اولین بار یا حتی دومین بار نبود که ملانیا تصمیم به پیاده روی با همسر خود نگرفت ، کاربران رسانه های اجتماعی نمی توانند جلوی این مسئله را بگیرند اما نمی دانند آیا چیزی بیش از یک دوست داشتن ساده از نمایش عمومی محبت وجود ندارد – یا ترجیح ریل؟

کسی در مورد این ویدئو اظهار داشت: “ملانیا فقط دوست ندارد که دست آن مرد را بگیرد؟”

برخی دیگر نیز عجله كردند كه موارد دیگر را یادآوری كنید كه ملانیا حاضر نیست با همسرش ارتباط برقرار كند یا به او لبخندی كوتاه و غیر طبیعی داد.

اما بسیاری نیز به دفاع از بانوی اول رسیدند ، و خاطرنشان كردند كه روز خیلی بادی در پایگاه بود و ملانیا ترامپ فقط سعی می كرد تمام تلاش خود را برای حفظ تعادل خود انجام دهد و مطمئن شود كه ژاكتش منفجر نخواهد شد.

ویدئویی دیگر از این سفر نشان می دهد که این دو در حالی که چند ساعت قبل از ترک موریستاون شهر دست در دست داشتند ، به نظر می رسد خوشحال و آرام به نظر می رسند. این زن و شوهر همچنین پس از ورود به پایگاه ، با دستان خود عكاسی كردند.

©
REUTERS / SARAH SILBIGER

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، بانوی اول ملانیا ترامپ و بارون ترامپ از پایگاه هوایی یك به دریایی یك در پایگاه مشترک اندروز در مریلند ، آمریكا ، 16 آگوست 2020 راه می روند.

در سال 2018 ، به دنبال موجی از گمانه زنی ها درباره وضعیت ازدواج آنها ، ملانیا مطمئن یک خبرنگار ABC News مبنی بر اینکه احساس شوخ طبعی نسبت به همسرش داشته و آنها “خوب” بوده اند. اما به نظر می رسد برخی از مردم فقط حاضر نیستند این موضوع را باور کنند.