نمایشگاه های کریسمس قبل و بعد از شیوع ویروس کرونا

نمایشگاه های کریسمس قبل و بعد از شیوع ویروس کرونا

به نظر می رسد بیماری همه گیر ویروس کرونا ، یکی از مهمترین چالشهای قرن بیست و یکم ، جهان را به “قبل” و “بعد” تقسیم کرده است ، مردم ، جوامع و ملتها عادتهای خود را تغییر داده و با واقعیت جدید سازگار شوند.

کریسمس ممکن است یکی از گرامی ترین تعطیلات سال باشد که در سراسر جهان جشن ها ، جشن ها و نمایشگاه های باشکوه برگزار می شود.

فصل تعطیلات امسال تحت الشعاع بیماری همه گیر ویروس کرونا قرار گرفته است و باعث شده کشورها اقدامات محدود کننده ای را در اجتماعات عمومی انجام دهند.

اخیراً ، دولت ایتالیا از برنامه های خود برای تشدید اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در دوره کریسمس و سال نو ، از جمله محدود کردن حرکت در سراسر کشور ، خبر داد.

فدراسیون خرده فروشی آلمان (HDE) اعلام کرده است که حداقل 80 درصد از بازارهای سنتی کریسمس در کشور به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 لغو شده اند ، در حالی که نخست وزیر آلمان آنگلا مرکل قول داده است که به دنبال تعلیق در سراسر اتحادیه اروپا برای مراکز اسکی در طول تعطیلات زمستانی.

مقامات در برن ، سوئیس تصمیم گرفته اند که دو بازار کریسمس در این شهر افتتاح کنند ، اما آنها غذا و نوشیدنی ، از جمله شراب آبگرم سنتی سرو نمی کنند.