“نقشه را گم کرده اید”: بیمارستان شهروندان هندی درید برای جابجایی بخش هایی از مبانی دینی

“نقشه را گم کرده اید”: بیمارستان شهروندان هندی درید برای جابجایی بخش هایی از مبانی دینی

جهان

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): هنگامی که یک جنبش مبلغ اسلامی مبدأ تقریبا 30 درصد از کل عفونت های کشور شد ، هورمون ویروس بیش از حد از مرزهای جمعی گرفت. گرچه دولت فدرال هشدار داد كه دیگر زمان “یافتن گسل” نیست ، اما چنین اشاره هایی همچنان ادامه دارد.

یک بیمارستان در ایالت گجرات هندوستان ، نخست وزیر نارندرا مودی ، نخست وزیر ، به جرم تقسیم بخش در بیماران COVID-19 بر اساس دین ، ​​تحت آتش سوزی قرار گرفته است.

بعد از انتشار خبر مبنی بر تفکیک بخش های بیمارستان برای هندوها و مسلمانان در بیمارستان مدنی احمدآباد ، چندین کاربر توییتر عصبانی شدند.

گزارش این خبر به روزنامه انگلیسی اکسپرس هندی اظهار داشت كه سرپرست پزشكی بیمارستان تأیید كرده است كه بخشهای مربوط به “بیماران هندو و دیگری برای بیماران مسلمان طبق تصمیم دولت ایالتی ایجاد شده اند” در حالی كه معاون وزیر و وزیر بهداشت گجرات ، نیتین پاتل ، هرگونه آگاهی از چنین نظمی را انكار كرد.

“به طور کلی بخش های جداگانه ای برای بیماران مرد و زن وجود دارد. اما در اینجا ، ما بخش های جداگانه ای را برای بیماران هندو و مسلمان ایجاد کرده ایم. “، وب سایت خبری به نقل از دکتر Gunvant H Rathod ، سرپرست پزشکی گفت:” این تصمیم دولت است و شما می توانید از آنها سؤال کنید “.

این خبر منجر به گرایش “بیمارستان در احمدآباد” در توییتر شد ، زیرا بسیاری از ابراز خشم عمیق از تقسیم در امتداد خطوط جمعی در مبارزه با بیماری همه گیر که بیش از 100،000 نفر را در جهان کشته است.

دولت خانه مودی ، گجرات ، 650 مورد COVID-19 مثبت با 28 مرگ براساس داده های دولت دارد. شركت كنندگان در يك جماعت اسلامي پس از وقوع مراسم مذهبي در منطقه نظام الدين دهلي ، نقطه داغ بيماري هاي كروناويورس در هند شد ، مسئوليت انتشار ويروس را به عهده گرفتند. گزارش شده است که این رویداد تقریباً یک سوم موارد ، تقریباً 1440 مورد مربوط به مارکاز ، دفتر مرکزی فرقه اسلامی تبیلی جماعت را داشته است.

طبق اعلام وزارت بهداشت فدرال ، آخرین داده ها نشان می دهد هند دارای 11439 مورد مثبت COVID-19 است ، در حالی که 1،305 نفر درمان و مرخص شدند. حدود 377 نفر جان خود را در اثر این عفونت از دست داده اند.


پاسخی بگذارید