‘نفرت انگیز’: کمدین SNL آنلاین برای شوخی ‘ضد یهودی’ در مورد واکسیناسیون اسرائیل Bashed آنلاین

‘نفرت انگیز’: کمدین SNL آنلاین برای شوخی ‘ضد یهودی’ در مورد واکسیناسیون اسرائیل Bashed آنلاین

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این نمایش کمدی همچنین در سناتور تد کروز ، سناتور تگزاس ، مورد انتقاد عموم قرار گرفت که خانواده اش را به مکزیک برد در حالی که میلیون ها رای دهنده از او تحت تأثیر درجه حرارت شدید و قطع برق قرار داشتند.

یک کمدین زنده شنبه شب زنده داری در پی آخرین قسمت نمایش شبکه های اجتماعی را به آتش کشیده است. مایکل چه ، که در طرحی درباره برنامه اخبار داستانی Weekend Update ظاهر می شود ، در مورد تلاش اسرائیل برای مصون سازی جمعیت در برابر COVID-19 شوخی کرد.

طبق گزارشات اخیر ، تقریباً نیمی از 8.6 میلیون نفر در اسرائیل تلقیح دریافت کرده اند. چه به شوخی گفت مقامات اعراب ساکن اسرائیل را واکسینه نکردند.

این کمدین گفت: “اسرائیل گزارش می دهد که نیمی از جمعیت خود را واکسینه کرده اند. من حدس می زنم که این نیمه یهودی باشد”.

این شوخی باعث خنده تماشاگران استودیو شد ، اما ظاهراً تماشاگران تلویزیون اصلاً این کار را دوست نداشتند.

تعداد زیادی از مردم به رسانه های اجتماعی انتقاد کردند که این کمدین را بخاطر آنچه شوخی ضد یهودی توصیف کرد ، مورد انتقاد قرار دادند.

حتی یکی از کاربران اظهار داشت که مایکل چه در حال ایجاد نفرت علیه یهودیان است.

دیگر شهروندان اینترنتی اظهار داشتند که اسرائیل بدون در نظر گرفتن قومیت و اعتقادات مذهبی همه شهروندان خود را واکسینه می کند و گفتند این شوخی بسیار بد است که آنها می خواهند حافظه خود را پاک کنند.

بسیاری از کاربران خاطرنشان کردند که Che قبلاً شوخی هایی کرده است که ترنس هراسی تلقی می شود.

کسانی بودند که این بازی را توهین آمیز نمی دانستند.

اتفاقاً ، طبق گزارشی در ماه گذشته ، اسرائیل 43 درصد از شهروندان عرب بالای 60 سال خود را واکسینه کرده است. تعداد اسرائیلی های واکسینه شده در این گروه سنی 75 درصد است. با این حال ، این گزارش تأکید می کند که بسیاری از اعراب در اسرائیل به دلیل تئوری های توطئه یا بی اعتمادی نسبت به کارآیی تلقیح ، از گرفتگی جلوگیری می کنند.

در طی آخرین نمایش SNL ، کمدین ها همچنین به دلیل سیاست خود به اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، که منجر به هزاران مرگ مربوط به ویروس کرونا در خانه های سالمندان و همچنین سناتور تگزاس تد کروز ، که برای تعطیلات خانوادگی به مکزیک در حالی که میلیون ها نفر بود ، برخورد کردند ، از رأی دهندگان وی بدون برق در خانه هایشان یخ زده بودند.

در این برنامه همچنین طرحی با ستاره پاپ ، بریتنی اسپیرز ، به تصویر کشیده شده توسط کلوئه فینمن ارائه شد. بریتنی اسپیرز جعلی اعلام کرد که او نمایش خود را به نام “اوه ، تو دوباره این کار را کردی” آغاز کرده است تا “مردم بتوانند وارد شوند و از کارهایی که مرتکب اشتباه شده اند عذرخواهی کنند” ، اشاره به مستند تازه منتشر شده “قاب بندی بریتنی اسپیرز” “