‘نفرت انگیز’: انصراف CNN به دلیل استناد به استفاده از مسکن های گذشته تایگر وودز پس از سقوط شدید

‘نفرت انگیز’: انصراف CNN به دلیل استناد به استفاده از مسکن های گذشته تایگر وودز پس از سقوط شدید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e5/02/18/1082170294_0:170:2200:1407_1200x675_80_0_0_e5dde6fb5f2ad1f1e3f6ba1d6896dec5.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202102241082176167- نفرت انگیز- cnn- لنگر-انفجار-برای-استناد-جنگل-های-قدیمی-استفاده-از-مسکن-بعد-شدت-تصادف /

تایگر وودز گلف باز حرفه ای روز سه شنبه در یک تصادف شدید یک ماشین تصادف کرد که منجر به از دست دادن کنترل اتومبیل توسط این ورزشکار شد و سپس چندین بار در دامنه تپه ای علفی در لس آنجلس ، کالیفرنیا غلت زد. وودز در محل حادثه هوشیار بود و پس از عمل جراحی فوری در حال بهبود در بیمارستان منطقه است.

اندی اسکولز ، خبرنگار ورزشی و مجری برنامه CNN ، لحظاتی پس از انتشار اولین مبنی بر اینکه وودز در یک حادثه جدی تصادف کرده است ، مورد انتقاد بینندگان قرار گرفت که روزنامه نگار باسابقه به استفاده از داروهای مسکن در گذشته توسط افسانه گلف پرداخت.

اسکولز پس از آنکه هنگام مصاحبه سه شنبه با بریانا کیلار CNN اظهار داشت که وی “حیرت زده است ، حدس می زنم ، اما کاملاً متعجب نیست” از گزارش تصادف ، مورد توجه بسیاری قرار گرفت. او بعداً با بیان استفاده قبلی از وودز از داروهای مسکن ، پیگیری خود از وقایع را دنبال کرد.

“می دانید ، تایگر در سال 2017 توسط پلیس پیدا شد که به کنار جاده کشیده شده بود و در اتومبیل خود خوابیده بود. او گفته بود که در آن زمان مقدار زیادی مسکن مصرف کرده است زیرا همه ما می دانیم که طی سالهای گذشته Tiger تحت عمل جراحی زیادی قرار گرفته است. ” “مسکن ها بخشی از زندگی او شده اند.”

و با این کار ، شهروندان به سرعت به صفحه کلیدهای خود رفتند تا اسکولز را به خاطر اظهاراتش منفجر کنند ، و روزنامه نگار را به خاطر “بی مسئولیت“و”فقیر”مهارت روزنامه نگاری.

با شروع پخش توییت ها و نظرات ، اسکولز سرانجام تصدیق اشتباه خود را کرد و صادر کرد پوزش، به کاربران مختلفی در توییتر گفت که “او قصد نداشت اینگونه بیرون بیاید.”

ساعاتی پس از انتشار گزارشات مربوط به این حادثه ، مقامات محلی اجرای قانون جلسه مطبوعاتی برگزار کردند و تأیید کردند که به نظر نمی رسد وودز هنگام ورود اولین پاسخ دهندگان به صحنه ، هیچ نشانه ای از نقص نشان دهد.

تحقیقات در حال انجام توسط ایستگاه لومیتا از اداره کلانتری شهرستان لس آنجلس انجام می شود. کلانتر الکس ویلانوئوا به خبرنگاران گفت در روز چهارشنبه که وودز اتهام رانندگی بی پروا روبرو نیست ، اما اگر محققان تشخیص دهند که وی یا سرعت خود را بالا برده یا به ترافیک توجه نکرده است ، ممکن است برای او تخلف سطح پایینی انجام شود.