نشست JCPOA در وین ؛ ایالات متحده فشارهای خطرناک را در اوکراین تحت فشار قرار می دهد. خشم جنگ یمن

نشست JCPOA در وین ؛ ایالات متحده فشارهای خطرناک را در اوکراین تحت فشار قرار می دهد. خشم جنگ یمن

در حالی که ایران بازگشت تدریجی به برجام را رد می کند ، ایران با امضا کنندگان توافق هسته ای در وین دیدار می کند

مدیر ملی Code Pink آریل طلا برای بحث در مورد توافق هسته ای ایران به ما می پیوندد. امضا کنندگان توافق هسته ای ایران (JCPOA) امروز در وین ملاقات می کنند تا در مورد اختلافات ظاهراً غیرقابل حل بین ایران و ایالات متحده کار کنند. دولت بایدن از تمایل آنها برای مذاکره مجدد و گسترش معامله برای درج سایر موارد خبر داده است ، زیرا ایرانیان این درخواست را پیشاپیش رد کرده اند.

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، برای بحث در مورد سیاست خارجی رئیس جمهور بایدن به ما پیوست. دولت بایدن در اروپای شرقی به فعالیتهای بسیار خطرناکی مشغول است زیرا به نظر می رسد تلاش دارند اوکراین را به درگیری فاجعه باری در مرز روسیه سوق دهند. همچنین ، پاتریک بوکانان مقاله ای نوشت که در آن استدلال می کند که جنگ با روسیه یا چین بر سر اوکراین یا برخی از جزایر مبهم در نزدیکی دریای چین جنوبی به نفع ژئو استراتژیک ایالات متحده نیست.

جان بوریس، وکیل مدنی ، برای بحث درمورد دادگاه درک شووین به ما پیوست. در یک اتفاق بسیار نادر ، رئیس اداره پلیس مینیاپولیس علیه یک افسر با زور خود شهادت داد. وی استدلال کرد که اقدامات درک شووین با سیاست های وزارتخانه ، اخلاق یا اخلاق مطابقت ندارد. همچنین ، دادستانی امروز شاهد بیشتری را معرفی می کند.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای بحث در مورد چین به ما می پیوندد. مرحوم زبیگنیو برژینسکی اظهار داشت که بدترین سناریو ممکن برای امپراتوری ایالات متحده اتحاد استراتژیک بین چین ، روسیه و ایران است. سیاست های هر دو رئیس جمهور ترامپ و بایدن این واقعیت را به وجود آورده است. همچنین ، ایالات متحده کشتی های جنگی بیشتری را به دریای جنوبی می فرستد و آنها یک مقاله سفید در مورد موفقیت خود در پایان دادن به فقر منتشر کرده اند.

گرگ پالاست، خبرنگار تحقیقی ، برای بحث در مورد مسائل رأی گیری در گرجستان به ما پیوست. نبرد حزبی بر سر قوانین جدید رای گیری در گرجستان در حالی داغ می شود که حزب جمهوری خواه بر علیه شرکت هایی که دولت را تحریم می کنند ، عقب رانده می شود. همچنین ، تعداد زیادی از شرکتها هستند که به سیاستمداران کمک می کنند تا در تهیه و تصویب محدودیت های رأی شرکت کنند.

نتفا فریمنمیزبان Voices With Vision در WPFW 89.3 FM ، پان آفریقاییست و سازمان دهنده بین الملل ، برای بحث در مورد هائیتی به ما می پیوندد. اتحاد سیاه برای صلح در حال انتشار سندی است که در آن آنها استدلال می کنند ابتکار عمل سیاه زندگی مهم است همچنین باید در هائیتی اعمال شود. همچنین ، آنها خواهان این هستند که ایالات متحده کاملا خود را از مشارکت در سیاست هائیتی کنار بگذارد و حمایت از جوینل مویز دیکتاتور فعلی را متوقف کند.

کتی کلی، فعال صلح آمریکایی ، برای بحث در مورد یمن به ما پیوست. رئیس جمهور بایدن از افشای دقیق حمایت از جنگ سعودی علیه یمن خودداری می کند. همچنین ، به نظر می رسد سعودی ها در حال شکست در جنگ هستند ، و نشانه های قابل توجهی در حال جستجو برای استراتژی خروج است که به آنها امکان می دهد بدون از دست دادن همه اهداف استراتژیک خود و متحمل خسارات نظامی آشکار شوند.

نیکلاس دیویس، فعال صلح و نویسنده کتاب “خون بر دستان ما: حمله آمریکا به عراق” برای بحث در مورد سوریه به ما پیوست. ایالات متحده در حالی كه به دنبال كمك به سوریه در پاسخ به بلایی است كه آنها از طریق تحریم های سختگیرانه و اشغال غیرقانونی میادین نفتی این كشور ایجاد كرده اند ، اقدامی ریاكارانه انجام می دهد. همچنین ، واشنگتن از چندین گروه جهادی که در جنایات علیه بشریت نقش دارند حمایت کرده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم