نخست وزیر اسرائیل نتانیاهو پس از آواز خواندن با پاپ استار ، اینترنت را تقسیم می کند تا پول خیریه جمع کند

نخست وزیر اسرائیل نتانیاهو پس از آواز خواندن با پاپ استار ، اینترنت را تقسیم می کند تا پول خیریه جمع کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در سال های اخیر ، کابینه نتانیاهو به دلیل برخورد با شهروندان مسن و مسئله تنهایی در میان افراد مسن مورد انتقاد قرار گرفته است. یک نظرسنجی در سال 2018 نشان داد که تقریبا نیمی از جمعیت پیر کشور با تنهایی دست و پنجه نرم می کنند.

به نظر می رسد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر تصمیم گرفته است نشان دهد که وقتی صحبت از مراقبت از اسرائیلی ها می شود ، او آماده انجام هر کاری است … حتی ضبط یک آهنگ پاپ. این پیرمرد 71 ساله با خواننده معروف اسرائیلی Eden Ben Zaken ، 26 ساله ، برای ضبط نسخه کاور یک آهنگ معروف برای جمع آوری پول برای یک موسسه خیریه که به افراد مسن کمک می کند ، همکاری کرد.

موزیک ویدیو آهنگ “یش بی آهاوا” یا “I Love Within Me” به زبان انگلیسی ، در 10 دسامبر بارگذاری شد و تاکنون بیش از 165،000 بار مشاهده شده است.

در این ویدئو ، نتانیاهو به همراه ستاره 26 ساله پاپ در حالی که جوان اسرائیلی ها را به دیدار نزدیکان مسن خود می کشد ، در استودیو ظاهر می شود.

در بیانیه ای که در توئیتر منتشر شد ، این سیاستمدار توجه به مسئله تنهایی را که بسیاری از افراد مسن با آن روبرو هستند ، جلب کرد و از همه خواست تا برای مقابله با این مشکل اقدام کنند.

نتانیاهو: “واکسن هایی برای ویروس کرونا وجود دارد – اما هنوز واکسنی برای تنهایی وجود ندارد”. در بیانیه ای نوشت.

اولین برداشت نتانیاهو از موسیقی پاپ با واکنش متفاوتی روبرو شد. برخی از کاربران شبکه های اجتماعی از این سیاستمدار تعریف و تمجید کردند.

دیگران با ابراز ناراحتی از نخست وزیر ، گفتند که او به جای کمک واقعی به شهروندان مسن ترجیح داد ترانه ای بخواند.

توییت: “شما یک میلیون راه برای کمک به افراد مسن دارید اما ترجیح دادید آواز بخوانید … با ترانه ای که در فروشگاه مواد غذایی پرداخت نشده است ، خوشحال شدم که کمک می کنم”.

توییت: “چه کسی به بودجه ای برای افراد مسن نیاز دارد ، مهمتر این است که پول صرف یک کلیپ با Eden Ben Zaken کنید. چرا؟”

بسیاری از شهروندان اینترنتی اظهار داشتند که این سیاستمدار با معرفی قفل های قفل شده ، مسئله تنهایی را بدتر کرده و او را در مورد اتهامات فسادی که با آن روبرو است یادآوری می کند.

توییت: “احمق ، چطور می توانی در مورد تنهایی صحبت کنی که مسئولیت تنهایی را با تمام تعطیلات داری! آیا واکسنی بر ضد ریا وجود دارد؟”

توییت: “هیچ واکسنی علیه ویروس کرونا وجود ندارد اما هیچ واکسنی علیه دروغگویان ، علیه فریب و فساد شما وجود ندارد”.

مسئله تنهایی در میان افراد مسن در سالهای اخیر در اسرائیل حاد شده و با قفل شدن ناشی از ویروس کرونا مشکل را بیشتر کرده است. به گزارش روزنامه هاآرتص ، خط تلفن کمک های اولیه احساسی این کشور از افزایش شدید تماس ها در طی همه گیری خبر داد.

انتشار این آهنگ یک هفته پس از آن صورت گرفت که پارلمان اسرائیل (کنست) به انحلال خود رای داد و زمینه را برای انتخابات عمومی ، چهارمین دوره این کشور در دو سال گذشته فراهم کرد. اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که انحلال کنست به یک انتخابات منجر شود ، اما رسانه های محلی گزارش می دهند که رای گیری احتمالاً در اوایل سال آینده برگزار می شود.