نخبگان حزب دموکرات در حال حرکت برای شکستن اعتراضات ضد پلیس هستند

نخبگان حزب دموکرات در حال حرکت برای شکستن اعتراضات ضد پلیس هستند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به یوجین پوریار ، نویسنده ، فعال و مجری برنامه جدید BreakThrough News پیوسته اند.

شهرهای بزرگ ایالات متحده مدت طولانی است که از خشونت اسلحه جدی رنج می برند. ناگهان ، در روزنامه های سراسر کشور این تیراندازی های غم انگیز به اخبار صفحه اول تبدیل می شوند. سیاستمداران حزب دموکرات و رسانه های سازمانی تصریح می کنند که این نتیجه حرکات دفاع از پلیس است. اما این تیراندازی ها و دیگران در شهرهایی مانند نیویورک و سنت لوئیز هیچ ارتباطی با اعتراضات نداشتند. پس چرا مقامات در تلاشند تا آنها را به هم گره بزنند؟

پل اریکسون ، نماینده جمهوریخواه و دوست پسر سابق ماریا بووتینا ، دانشجوی روسی که به دلیل عدم ثبت نام به عنوان نماینده خارجی محکوم شده بود ، روز گذشته به جرم کلاهبرداری از سرمایه گذاران در طی 20 سال گذشته به هفت سال در زندان فدرال محکوم شد. اما منتقدان معتقدند که شیوه های مشابه در بین لابیست های واشنگتن امری عادی است. این پرونده هیچ ارتباطی با بووتینا نداشت ، اما دادستان پس از آن که وی از همکاری در پرونده علیه دوست دخترش امتناع ورزید ، اریکسون را هدف قرار داد. دانیل لازاره، یک روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب – جمهوری منجمد ، کودتای مخملی ، و جنگ نامعلوم آمریکا – در این نمایش پیوسته است.

امروز سریال هفتگی Loud & Clear درباره بزرگترین اخبار اقتصادی هفته با مهمان ویژه – پروفسور ریچارد وولف. پروفسور وولف ، استاد اقتصاد اقتصادی ، دانشگاه ماساچوست ، امرسست و بنیانگذار سازمان دموکراسی در محل کار که آخرین کتاب آن با عنوان “درک سوسیالیسم” است ، به این نمایش می پیوندد.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش منظم سه شنبه با زنان و جامعه با دکتر هانا دیکینسون نامیده می شود. این بخش هفتگی در مورد موضوعات اصلی ، چالش ها و مبارزاتی است که زنان در همه ابعاد جامعه با آن روبرو هستند. هانا دیکینسون، استادیار دانشکده های هابارت و ویلیام اسمیت و مجری مجمع زنان ژنو. ناتالی هریزی، یک مدرس ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، که می توانید در patreon.com/BreakChainsMag پیدا کنید. و تولید کننده Loud & Clear نیکول روسل به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم