نبرد به ترقی خواهان و دموکرات ها تغییر یافته است

نبرد به ترقی خواهان و دموکرات ها تغییر یافته است

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان جنگ سیاسی جدیدی هستند که در مرحله مرکزی قرار دارد. رئیس جمهور منتخب بایدن هیچ نشانه ای از همکاری با مترقیان را نشان نمی دهد.

میهمانان:

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت | آتش بس موقت در آتش بس در قره باغ؟

تام ویتمور – عضو ارشد هیئت مدیره MUFON | بازبینی های NDAA

گارلند نیکسون – Cohost از ساعت بحرانی | Barr Exposed: فقط یک «رفع کننده» دیگر CIA

استیو گرومبین – بنیانگذار پیشروهای واقعی | ترقی خواهان دعوت به عمل

نیروهای آذربایجانی به یورش و اسیر سربازان ارمنی متهم شده اند. این اتفاق علی رغم توافق با واسطه مسکو رخ داد که از 10 نوامبر اجرایی شد ، مارک اسلبودا ، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت ، به این نمایشگاه می پیوندد تا درمورد درگیری به ما اطلاع دهد.

قانون مجوز دفاع ملی یک قانون فدرال ایالات متحده است که بودجه ، هزینه ها و سیاست های DOD را مشخص می کند. ترامپ گفت که این لایحه را وتو خواهد کرد. تام ویتمور برای توضیح آنچه در این لایحه وجود دارد ، دوباره به برنامه برمی گردد.

ویلیام بار از سمت دادستان کل استعفا داد. ظاهراً او بخشی از تلاش برای جلوگیری از رسوایی های بایدن از مردم بود. مجری برنامه The Critical Hour Garland Nixon تاریخچه Barr را شرح می دهد.

ترقی خواهان تاسیس ، شامل دموکرات ها را به عهده می گیرند. بنیانگذار Real Progressives ، استیو Grumbine به برنامه بازمی گردد تا درباره چگونگی حرکت Progressives در Capitol Hill بحث کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم