‘ناگهان بلند شد’: سقف تسلا مدل Y با برخورد راننده به بزرگراه ایالات متحده پرواز می کند – ویدیو

‘ناگهان بلند شد’: سقف تسلا مدل Y با برخورد راننده به بزرگراه ایالات متحده پرواز می کند – ویدیو

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

یک خانواده کالیفرنیایی به تازگی فاش کرده اند که تسلا مدل Y جدید آنها آخر هفته پس از منفجر شدن ناگهانی سقف از سقف در حالی که ماشین بلافاصله پس از خرید آن به خانه می رفت ، به یک کانورتیبل تبدیل شد.

ناتانیل چین ، 19 ساله ، در مصاحبه با بیزینس اینسایدر در مورد اتفاق ناگوار روز یکشنبه گفت: “ناگهان باد زیادی آمد ؛ به نظر می رسید پنجره ای باز شده است.” “و سپس ناگهان بلند شد.”

والتر چین ، پدر 63 ساله ناتانیل ، روی صندلی عقب نشسته بود و می خواست برنامه تسلا را بفهمد که متوجه شد که سقف منفجر شده است.

والتر به دهانه خروجی گفت: “من سرم را بلند کردم و سقف آن از بین رفته بود.”

هنگامی که خانواده برای اولین بار ماشین را از مرکز خدمات تسلا در دوبلین ، کالیفرنیا تحویل گرفتند ، والتر گفت که متوجه شده است که در کاپوت جلویی شکاف وجود دارد ، به نظر می رسد یک طرف آن از طرف دیگر بازتر است و برای تعمیر موضوع ترتیب داده شده است. ناتانیل همچنین هنگام رانندگی متوجه ترک خوردگی از پشت بام شد.

والتر گفت: “شما انتظار این نوع مشكلات را دارید ، اما انتظار ندارید كه سقف از بین برود.”

به گفته این خانواده ، در حالی که آنها با سرعت 70 مایل در ساعت در Interstate 580 رانندگی می کردند ، سقف منفجر شد. Chiens اطمینان حاصل کرد که گشت بزرگراه کالیفرنیا از این حادثه مطلع شود.

ناتانیل توضیح داد: “هیچ یک از ما نمی دانستیم چگونه واکنش نشان دهد.” “ما جیغ نکشیدیم یا هر چیز دیگری. وحشت اولیه ایجاد شد و سپس ما در سکوت مبهوت تمام راه را راندیم.”

از زمان حادثه ، خانواده مدل Y جدید را به مرکز خدمات تسلا بازگردانده اند. پرسنل این مرکز بابت این حادثه عذرخواهی کردند ، و به آنها پیشنهاد دادند ماشین را بصورت رایگان سرویس دهند و در طی مراحل تعمیر اجاره به خانواده بدهند. ناتانیل به The Verge گفت: “نمایندگان خدمات همچنین گفتند:” یا مهر و موم روی سقف معیوب بود یا آنها به نوعی فراموش کردند که سقف را کاملاً آب بندی کنند. “

با این حال ، چینی ها از سرویس دهی ماشین خودداری کردند و تصمیم گرفتند که آن را برای همیشه برگردانند.

روز دوشنبه ، والتر گفت که با یک نماینده تسلا صحبت کرده است که در هنگام ساخت ماشین گفت “همه کارها به درستی انجام شده است”.

چین به بیزینس اینسایدر گفت: “برای من این بیشتر نگران کننده بود.”

این اولین بار نیست که تسلا با کیفیت روبرو می شود ، بر اساس گزارش Electrek ، بسیاری از کاربران مشکلات مربوط به Model Y را که در سال 2019 منتشر شد گزارش می دهند.

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال ، در بررسی اخیر مصرف کنندگان توسط محقق JD Power ، تسلا در بین خودروسازان بزرگ نمره بدترین را کسب کرد.

یافته ها نشان داد که وسایل نقلیه تسلا دارای 250 مشکل در هر 100 وسیله نقلیه بودند ، در حالی که این صنعت در هر صنعت 166 مشکل از هر 100 خودرو بود.

در اوایل سال 2019 ، سدان تسلا مدل 3 همچنین پس از گزارش بسیاری از صاحبان مشکلات مربوط به شل بودن بدنه و نقص شیشه ، از وضعیت “توصیه شده” از گزارشگر Consumer Reports محروم شد.

طبق وب سایت تسلا ، تسلا مدل Y “برای ایمنی طراحی شده است”.

“مانند هر تسلا ، مدل Y نیز به عنوان ایمن ترین وسیله نقلیه در کلاس خود طراحی شده است. مرکز ثقل کم ، ساختار بدن سفت و سخت و مناطق بزرگ مچاله محافظت بی نظیری را ارائه می دهد. ”این شرکت در وب سایت خود می نویسد.