ناتوانی ایالات متحده در جلوگیری از سنبله های COVID. اعتراضات چه چیزی را کند می کند؟

ناتوانی ایالات متحده در جلوگیری از سنبله های COVID. اعتراضات چه چیزی را کند می کند؟

اگر خشونت پلیس اتفاق نیفتد ، مارک تجاری می تواند به معنای واقعی انرژی فعلی باشد.

ژاکی لوکمبه همت میزبان برنامه های تلویزیونی By Any Mans لازم در رادیو اسپوتنیک ، باب شلوئوبر و میشل ویت برای میزبان معترضین درمورد آخر هفته اعتراضات در واشنگتن ، دی سی و همچنین در کلرادو ، میسوری ، ایلینویز و جاهای دیگر پیوست. آنها در مورد فرض پایان خرابکاری در آمریکا ، ترس و خشم ابراز شده توسط صاحبان خانه که روز یکشنبه معترضان را با اسلحه هدف قرار دادند ، صحبت کردند و اینکه چقدر باید مراقب سقوط مجسمه باشیم. کریس توماس ، مربی و متهم جامعه محلی ، درمورد اینکه سرباز محرومیت زدایی و اتصال مجدد است ، مسئله پیچیده خشونت اسلحه است

برایانا گریفیت، تهیه کننده و میزبان جمهوری مردم ، در مورد تلاش ها برای خنثی سازی یا سودآوری از جنبش های اعتراضی فعلی ، روشی که تگزاس ، فلوریدا و سایر ایالت ها در تلاش هستند تا شیوع گسترده و رو به رشد Covid-19 خود را پنهان کنند ، بحث کردند. وی همچنین به تجزیه داستان انفجاری در مورد یك واحد اطلاعاتی ارتش روسیه كه گفته می شود برای حمله به سربازان آمریكایی در افغانستان و همچنین كاملاً موثق این اداره توسط رسانه های اصلی آمریكا ، فكر می كند ، کمک كرده است. او می پرسد که در این مرحله این تغییر از بی کفایتی به یک کمپین ضد اطلاعاتی فعال تبدیل می شود؟

Misfits همچنین درباره ادامه شکستهای کورو ویروس رهبران ملی ما ، آخرین تجاوز مایک بلومبرگ به کمیته ملی دموکرات ، آخرین خشم توئیتر رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و مرگ آرام آهسته شیل بزرگ بحث می کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم