نئوکلونیالیسم جوامع سیاه را بیشترین آسیب پذیر در اینجا و خارج از کشور قرار می دهد

نئوکلونیالیسم جوامع سیاه را بیشترین آسیب پذیر در اینجا و خارج از کشور قرار می دهد

مقدماتی WI که پس از احکام دادگاه پیش می روند؛ جوامع سیاه به سختی توسط coronavirus آسیب دیده اند. ملل آفریقا برای مهار شیوع بیماری تلاش می کنند

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند رابرت پنر، یک فعال میلواکی و مشارکت در Liberation News ، برای گفتگو درمورد تصمیمات دیوان عالی ایالات متحده و دیوان عالی ویسکانسین برای وادار کردن ویسکانسین به رأی گیری حضوری در انتخابات مقدماتی امروز ، چرا رهبران منتخب این ایالت علاقه مند تر هستند تقلب در انتخابات به نفع حزب سیاسی خود از محافظت از رأی دهندگان در برابر همه گیر ، که چگونه چندین دهه سیاست نژاد پرستی باعث شده است که میلواکی یکی از تفکیک شده ترین شهرهای آمریکا شود و چرا جمعیت نژادپرستانه این شهر مجبور به تحمل فشارهای بسیاری هستند. اثرات عدم استفاده از رای دهندگان و coronavirus.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند دکتر ران دانیلز، برجسته سخنران برجسته در کالج یورک ، دانشگاه سیتی نیویورک و میزبان Vantage Point در WBAI ، برای صحبت در مورد وضعیت COVID-19 در ایالات متحده و اینکه آیا شک و تردید در موسسات بهداشتی بر تلاش برای مبارزه با ویروس تأثیر دارد.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند موریس کارنیبنیانگذار و مدیر اجرایی دوستان کنگو ، برای گفتگو در مورد گزارش ها مبنی بر اینکه احتمالاً بسیاری از کشورهای آفریقایی ویروس ویران شده و اقدامات انجام شده برای مبارزه با آن ، ویران شده است ، تهدیدی که شیوع آن برای جمهوری دموکراتیک کنگو هم از نظر اپیدمیولوژیک و هم از نظر اقتصادی ، و چگونگی توسعه نیافتنی قاره آفریقا ، مردم خود را در برابر ویروس ویروس آسیب پذیرتر می کند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به کارشناس نوآوری اجتماعی و مدنی پیوسته اند کندریک جکسون در مورد اقدامات جدید ممنوعیت تعطیل شدن برخی از خدمات که اخیراً در یک جلسه مجازی شورای شهر واشنگتن ، دی سی انجام شده است ، صحبت خواهیم کرد ، چرا به نظر می رسد که مسافت مسافت اجتماعی به طور نامتناسب روی طبقه کارگر سیاه قرار می گیرد ، چرا – هرچند که بسیاری از مقامات سطح دولتی دارند. به تعویق انداختن رای گیری حضوری عمل کرد – حزب دموکرات تا حد زیادی در تلاش برای پیشبرد انتخابات در میان بیماری همه گیر است و اینکه آیا سهم ترامپ در یک تولید کننده هیدروکسی کلروکین ممکن است انگیزه تلاش های مداوم خود را برای رعایت دارو در جلسات روزانه کروناویروس کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید