نئولیبرال ها و نومحافظه کاران در پشت کابینه احتمالاً بایدن متحد می شوند

نئولیبرال ها و نومحافظه کاران در پشت کابینه احتمالاً بایدن متحد می شوند

مجلس NDAA را با اکثریت ضد وتو تصویب کرد. ترامپ برای اجرای 5 اعدام لنگ اردک خانواده MOVE ‘عذرخواهی’ شهر را به دلیل بمب گذاری مهلک رد می کند

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند دیوید سوانسون، فعال ، روزنامه نگار ، مجری رادیو ، مدیر اجرایی جهانی فراتر از جنگ ، و نویسنده کتاب جدید “ترک جنگ جهانی دوم در پشت” ، برای بحث در مورد رأی مجلس نمایندگان برای تصویب قانون مجوز دفاع ملی با حق وتو اکثر ، چرا لایحه عظیم هزینه های نظامی هر ساله کمتر مورد توجه عمومی قرار می گیرد و آخرین مقاله وی “من با رئیس ستاد مشترک در پایگاه های خارجی موافق هستم”.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند آرون گرین، یک سازمان دهنده با تیم آفریقای اتحاد سیاه برای صلح و وکلای زندانهای گفتگو ، برای بحث در مورد مقاله اخیر خود ، “Lynchings طبق قانون” ، موج اعدامهایی که دولت ترامپ ظاهراً قصد دارد قبل از عزیمت از دفتر انجام دهد ، و چرا افراد زندانی برخی از “مظلوم ترین” در ایالات متحده.

در بخش سوم ، عضو خانواده MOVE به شان و ژاکی پیوستند جانین آفریقا برای بحث در مورد بمب گذاری در سال 1985 در خانه آنها توسط پلیس فیلادلفیا ، چرا خانواده MOVE “عذرخواهی” اخیر شورای شهر فیلادلفیا را برای حمله مرگبار دولت به محله فیلادلفیا رد می کند ، و چگونگی ادامه خودداری شهر از مداخله از طرف از زندانی سیاسی مومیا ابو جمال اظهارات رسمی را بسیار غیر صادقانه می داند.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند بن نورتون، روزنامه نگار ، دستیار سردبیر Grayzone ، و تهیه کننده و میزبان پادکست Rebels معتدل ، برای بحث در مورد همکاری “سیاست هویت” در خدمت امپریالیسم ، چه انتصاب بالقوه پیت بوتیجیگ به عنوان سفیر در جمهوری خلق جمهوری چین در مورد ماهیت دو جانبه “جنگ سرد جدید علیه چین” تأمل می کند ، و به همین دلیل احتمال دارد “علی رغم ادعای جو بایدن برای تمایل به احیای هسته ای دوران اوباما ،” هیچ چیز تغییر اساسی نخواهد کرد “در تجاوزهای دولت آمریکا به ایران. معامله.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم