می خواهید تلفن خود را به POTUS وام دهید؟ توییتر با طرفدار تقسیم Trump Ban Memes منفجر می شود

می خواهید تلفن خود را به POTUS وام دهید؟ توییتر با طرفدار تقسیم Trump Ban Memes منفجر می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

آنچه در ماه مه 2009 آغاز شد و یک کتابخانه 57000 توئیتی از احساسات ، اخبار و موارد دیگر بود ، رسماً متوقف شده است. به هر حال به هیچ وجه به زودی و به هر دلیلی به هیچ عنوان شهروندان متقاضی بحث در مورد حضور دونالد ترامپ – و برخی از همتایان بین المللی وی – در شبکه های اجتماعی نیستند.

اینترنت با گفتگو – و قطعاً میم ها – درمورد اینکه چه کسی باید ممنوع شود و چرا ، سرگرم است.

طوفان فکری فراگیر منجر به ذکر نامهای مختلفی شده است – از رئیس جمهور ایران حسن روحانی تا نخست وزیر اسبق مالزی نجیب رزاق به جرم فساد و سو abuse استفاده از قدرت به 12 سال زندان محکوم شده است.

همانطور که ادعا شده است ، هر دو افراط در رسانه های اجتماعی آشکار بوده است ، به عنوان مثال رسانه های اخیر اخیرا مردم را به خاطر اینکه مسلمانان “حق کشتن میلیون ها فرانسوی را دارند” پس از قاتل یک اسلامگرا با چاقو دست به قتل 3 مردم در یک کلیسا در نیس.

روحانی ، به نوبه خود ، از توییتر برای تحریک خشونت “علیه همجنسگرایان ، علیه اسرائیل ، علیه زنان” استفاده می کند.

“آیا رئیس جمهور روحانی فقط قیام و حمله را تحریک کرد [sic] همانطور که ترامپ به تازگی در كپیتول آمریكا كار كرده است؟ “، دیگری پرسید ، و دیل را وادار كرد تا با كمی هجو پاسخ دهد:

“نه ، او فقط پرتاب همجنسگرایان را از ساختمانها و زیر سلطه قرار دادن زنان تحریم می کند. اما سلام ، پس خوب است”.

افراد دیگری نیز به دنبال ارسال دیدگاه های مشابه ، و مطرح کردن نیکولاس مادورو از ونزوئلا و دانیل اورتگا ، رئیس جمهور نیکاراگوئه به عنوان دیگر گزینه های مطلوب برای ممنوعیت توییتر:

شبکه جهانی وب همچنین در مورد ممنوعیت ترامپ کاملاً داغ است. صرف نظر از اینکه طرفین شبکه راهرو در چه طرفی قرار دارند ، ظاهراً آنها می توانند در مورد این موارد بخندند:

“اوه نه ، رابرت پتینسون اکنون از کجا مشاوره دوست یابی می گیرد؟” ، س quال دیگری با اشاره به دونالد ترامپ به عنوان جوان توئیتر جوان که در سال 2012 به پاتینسون توصیه کرد “کریستن استوارت را پس نگیرد” ، زیرا “او مانند یک سگ او را فریب داد”.

شخص دیگری اظهار داشت که او اکنون “با عصبانیت در حال جستجوی ‘چگونه نوجوان تیک توک شود’ ‘است. خوب ، هیچ کس نمی داند که آیا رئیس جمهور ترامپ ممکن است واقعاً حرکات رقص آماده برای شبکه اجتماعی چین داشته باشد.

گمانه زنی ها درباره وب سایت رسانه های اجتماعی خود ترامپ نیز در حال افزایش است:

… و این س remainsال همچنان باز است که شبکه های اجتماعی شناخته شده دیگر با ممنوعیت استفاده از رئیس جمهور برکنار شده ، تماس خواهند گرفت.

لی یانگ ، سرکنسول چین در ریودوژانیرو ، جایی را برای استعمار مورد انتظار مربوط به TikTok اختصاص داده است ، با ارسال توییت:

“چند ماه پیش ، ترامپ می خواست TikTok را مسدود كند ، ناكام ماند. چند ماه بعد ، TikTok می خواست ترامپ را مسدود كند ، موفق شد!”

با این حال ، گیلاس در بالای صفحه ، مسلماً تلاش جان دی دومنیکو ، تقلیدکننده مشهور POTUS است – ویدیویی با عنوان “شکست توییتر ترامپ با ویدئوی لو رفته از ملانیا” ، که به گفته وی “FASTING Growth YT video Ever” با بیش از 82،000 بازدید در 4 ساعت ها. راحت بنشینید و لذت ببرید:

از آنجا که ملانیا “او را رد می کند” ، گزینه دیگری شاید این باشد که از بارون ، پسر نوجوان آنها بپرسید: