میلیون ها نفر با بیکاری طولانی مدت و بی خانمان مواجه هستند

میلیون ها نفر با بیکاری طولانی مدت و بی خانمان مواجه هستند

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107835/99/1078359925_0:601:1400:1388_1200x675_80_0_0_9d8e40c5b176b7229cf3150791ed9a84.png

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio_loud_and_clear/202008071080098348-millions-face-long-term-unemployment-and-homelessness-/

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تد رال پیوسته اند. او یک نویسنده برنده جایزه نویس و کاریکاتوریست سیاسی است و می توانید کارهای وی را در www.rall.com بررسی کنید.

بحث و گفتگو میان کاخ سفید و دموکرات های کنگره در مورد بسته امدادی کروناویوس در آستانه فروپاشی است ، حال که نانسی پلوسی رئیس مجلس مجلس گفت اکنون ممکن است در انتهای تونل نور وجود داشته باشد ، اما ممکن است این نور قطار آینده باشد. حتی پس از آنکه میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنای آمریکا ، از ادامه مکمل هفتگی 600 برای بیکاران ابراز تردید کرد ، کاخ سفید و دموکرات ها به قدری از هم جدا هستند که حداقل تا آخر هفته هیچ لایحه کمک به کوراو ویروس پیش بینی نشده است.
رئیس جمهور ترامپ دیروز دستورات اجرایی صادر کرد که برنامه های معروف TikTok و WeChat را در ایالات متحده ممنوع می کند اگر در 45 روز آینده به یک شرکت آمریکایی فروخته نشوند. وال استریت ژورنال می گوید که دستورات اجرایی در تاریخ آمریکا بی سابقه است. ترامپ در اوایل هفته به مدیرعامل مایکروسافت گفته بود که اگر این شرکت TikTok را خریداری کند ، او انتظار دارد “پول زیادی برای خزانه داری برود.” این نیز بی سابقه است. جان راس، عضو ارشد انستیتوی چونگ یانگ ، دانشگاه رنمین چین و یک ستون نویس ساکن برنده جوایز با چندین سازمان رسانه ای چینی ، به این نمایش می پیوندد.
دیروز 75 سالگرد حمله بمب اتمی آمریکا به هیروشیما ، ژاپن بود. و یکشنبه 75 سالگرد بمباران اتمی ناگازاکی است. در این انفجارها 226000 نفر کشته شدند که تقریباً همه آنها غیرنظامی بودند. حتی پس از 75 سال ، این دو حمله تنها مواقعی است که هر کشوری در جهان سلاح هسته ای را علیه دیگری منفجر کرده است. برایان و جان با هم صحبت می کنند گرگ ملومدیر اجرایی گروه مطالعات Los Alamos.
امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog است.
جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها به تعداد زیادی از موارد کرونا ویروس و مرگ و میر توجه دارند ، مشکلی که رسانه های آمریکایی با روسیه به سرعت واکسن می زنند ، اظهارات بایدن درباره متنفر بودن جامعه آفریقایی آمریکایی و موارد دیگر. برایان و جان با تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News صحبت می کنند والتر اسمولارک و نیکول روسل.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم