میلیون ها آمریکایی بیکار به عنوان کنگره در مورد بسته های محرک بی پایان هاگل می کنند

میلیون ها آمریکایی بیکار به عنوان کنگره در مورد بسته های محرک بی پایان هاگل می کنند

بودجه حاصل از قانون CARES اواخر تابستان به پایان رسید و بر اساس مقاله اخیر در CounterPunch ، محرک پیشنهادی 748 میلیارد دلاری که توسط کنگره ایالات متحده در نظر گرفته شد ، قبل از بهار 2021 اعتبارات خود را از دست می دهد.

دکتر جک راسموس، استاد بخشهای اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری کالیفرنیا ، برای بحث در مورد عدم موفقیت کنگره ایالات متحده در ارائه لایحه محرک اقتصادی برای اقتصاد ایالات متحده به ما پیوست. راسموس استدلال می کند که قانون CARES و کلیه اقدامات بعدی اقتصادی ، قانونی اقدامات کاهش موقتی بوده و ما به سمت یک رکود اقتصادی فاجعه بار پیش می رویم. وی تخمین می زند که حدود 25 میلیون آمریکایی بیکار هستند. راسموس می گوید سرزنش رهبران قانونگذاری به دلیل کوتاهی در عملکرد جسورانه و قاطع است.

میزبانان ما ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون ، بررسی وضعیت فعلی تحقیقات هانتر بایدن و روسای گیت. آنها در مورد تاریخ دادستان کل ایالات متحده بیل بار به عنوان یک تحلیلگر و عامل سیا صحبت می کنند ، و اینکه چگونه وی بعد از به قدرت رسیدن جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در وزارت دادگستری احتمال ادامه تحقیقات را ادامه می دهد ، بسیار کم است.

نیک دیویس، فعال صلح و نویسنده کتاب خون بر دستان ما ، حمله آمریکا به عراق ، برای بحث در مورد مقاله ای که توسط آن گاریسون نوشته شده و در آن درباره نگرانی های خود درباره انتخاب سامانتا پاور به عنوان رئیس آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده صحبت می کند ، به ما پیوست. (تو گفتی). تاریخ قدرت مملو از پشتیبانی از عملیات تغییر رژیم و دخالت عمومی در امور کشورهای مستقل است.

مارک اسلبودا، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو ، برای بحث در مورد کنفرانس خبری سالانه ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، که روز پنجشنبه برگزار شد ، بازگشت. علاوه بر این ، وب سایت مستقر در انگلیس Bellingcat توسط بسیاری از رسانه های غربی به عنوان یک منبع معتبر برای ادعاهای اخیر در مورد مسمومیت ادعا شده الکسی ناوالنی با Novichok عنوان شده است. اسلبودا در مورد حقایق پرونده و جدیدترین ادعاها بحث می کند.

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” به ما پیوست تا در مورد مقاله اخیر مجله The Nation صحبت کنیم که ادعا می کند دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا علامت سقوط آمریکا است. دن در مورد این واقعیت بحث می کند که سیاست جنگ سازی کاملاً از اختیارات تعیین شده قانون اساسی کنگره آمریکا به کابینه های مخفی درون روده پنتاگون ، سازمان های اطلاعاتی – وزارت امور خارجه پیچیده و منصوبان منتخب از اتاق های فکر سایه منتقل شده است.

تیلور هوداکسردبیر acTVism مونیخ و بنیانگذار Action4Assange ، به میزبانان ما می پیوندد تا درباره ضبط های اخیر که از پروژه Veritas جیمز اوکیف ظاهر شده است ، بحث و گفتگو کنیم. این پروژه نشان می دهد که جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس در سال 2011 با وزارت امور خارجه تماس گرفته و به وی اطلاع داده است که 250،000 کابل دیپلماتیک از ویکی لیکس سرقت شده است و ممکن است به زودی منتشر شود. آسانژ به دپارتمان توصیه کرد اقدامات محافظتی را برای محافظت از پرسنل انجام دهد زیرا ممکن است اقدامات دزدگیرانه و اقدامات احتیاطی لازم توسط سارق انجام نشده باشد.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای بحث در مورد پیشرفت های اخیر چین در فناوری فضایی به ما می پیوندد. مأموریت Chang’e 5 شامل ارسال یک فضاپیما به ماه ، بازیابی نمونه های ماه و بازگرداندن ایمن آن نمونه ها به زمین بود. چین در نظر دارد در طی دو سال آینده حداقل چهار فضاپیمای سرنشین دار را در یک سری 11 پرتاب کامل برای ساخت یک ایستگاه فضایی پرتاب کند.

اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث در مورد گزارش کمیته نجات بین المللی با جزئیات شدیدترین بحران های بشردوستانه در سال 2020 بازگشت. جای تعجب نیست که فاجعه بارترین و مضطرب ترین موضوعات مستقیماً مربوط به جنگ های ایالات متحده و تلاش برای تغییر رژیم است. یمن ، افغانستان و سوریه در بالای لیست قرار دارند ، زیرا از بیماری ، خشونت و تحریم های اقتصادی ایالات متحده رنج می برند و شرایط وخیمی ایجاد می کنند و سالانه جان ده ها هزار نفر را می گیرد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم