میلیاردر جی پی مورگان در توییتر به دلیل فراخواندن برای Fairer Post-COVID-19 به تکه های پاره شد

میلیاردر جی پی مورگان در توییتر به دلیل فراخواندن برای Fairer Post-COVID-19 به تکه های پاره شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

جیمی دیمون ، مدیرعامل JPMorgan Chase ، روز سه‌شنبه پس از جلب یادداشتی پیش از نشست سهامداران سالانه مگابانك ، سرخپوشان را برپا كرد و ابروها را بالا برد و در آن او اظهار داشت كه بیماری همه گیر كروناویسی فرصتی برای ایجاد اقتصادی با عدالت و فرصت های بیشتر برای همه است.

همه افراد خواستار خرید میلیاردر بانك جیمی دیمون برای آمریكا برای استفاده از بحران coronavirus نیستند ، به عنوان “كاتالیزوری برای بازسازی اقتصادی كه باعث ایجاد و ایجاد فرصت برای افراد به طرز چشمگیری می شود ، بویژه کسانی که مدتهاست از این کار عقب مانده اند.”

در نامه ای به سهامداران منتشر شده در روز سه شنبه ، مدیر اجرایی 64 ساله ، یک بانکدار مادام العمر که ارزش خالص شخصی آن 1.3 میلیارد دلار تخمین زده می شود ، اظهار داشت: “در چند ماه گذشته واقعیت را خدشه دار کرده است که ، حتی قبل از ضربه همه گیر ، خیلی از مردم در لبه زندگی می کردند. “

دیمون تأکید کرد: “این بحران باید به عنوان یک تماس بیدارکننده و یک فراخوان اقدام برای تجارت و دولت برای تفکر ، اقدام و سرمایه گذاری برای منافع مشترک و مقابله با موانع ساختاری است که سال هاست از رشد فراگیر اقتصادی جلوگیری می کند.”

دلیل تجدید نظر دیمون کاملاً مشخص نیست. مشخص است که نام مدیر عامل JPMorgan Chase برای پست وزیر خزانه داری در نامزد احتمالی دموکرات نامزدهای جو جو بایدن ، در صورت پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ذکر شده است.

هرچه انگیزه ، آنلاین باشد ، مفسران اخلاص دیمون را نخریدند و با اشاره به سابقه کمتر او به عنوان یک بانکدار ، از جمله نزدیک به 50 تخلف ادعا شده در مقررات بانکی و اوراق بهادار منتسب به بانک وی از سال 2010 ، و همچنین ادعای رشوه دادن به مقامات چینی JPMorgan همچنین به دلیل وامهای بد 13 میلیارد دلار جریمه شد که کمک به ایجاد رکود 2008 در درجه اول کرد ، و با بهره گیری از خویشاوندان خود و استفاده از کمک مالی سخاوتمندانه از سیستم مالی ایالات متحده.

جیمی دیمون میلیاردر است: مقامات رشوه داده شده ، به طرز غیرقانونی سلب مسئولیت خدمت سربازان ، مشغول کلاهبرداری در وام مسکن ، از پرداخت دستمزد زندگی خود به کارمندان خط مقدم امتناع ورزند ، و هنوز 416 میلیارد دلار وثیقه مالیات دهندگان را دریافت کرده اند. شاید به جای سخنرانی در ما ، او باید برای مثال یک بار رهبری کند. “کاسیم رشید ، نامزد کنگره در توییت.

کتی پورته ، نماینده کنگره ، که مشهور کباب دیمون است ، اظهار داشت: “من دلم را احساس می کند که بعد از یک سال فکر کردن در مورد آن ، مدیر اجراییjpmorgan جیمی دیمون موافق است که کارگران شرکت وی گرسنه نشوند ، در حالی که سالانه 31 میلیون دلار درآمد دارد.” موضوع در سال 2019 ، اشاره کرد.

“فکر کردن درباره جیمی دیمون به من یادآوری می کند که ما باید بانک های بزرگ را بشکنیم” ، ذفیر آموزش ، ضد انحصارگر و ضد فساد افزود.

برخی دیگر نظرهای مشابهی را مطرح كردند و از اینكه آیا دیمون مایل است پول خود را برای “بیشتر كردن امور” از جمله موارد “در اختیار شما قرار دهد ، یا می گوید كه تاجر دارای انگیزه های پایین ، از جمله جاه طلبی های سیاسی ممكن است.

مدافعان دیمون ، که بین آنها چند و چند فاصله نبود ، پیشنهاد کردند که پیام وی ، نه منبع آن ، مهم است.