میشل ، برنی تقویت بیتون در DNC مجازی

میشل ، برنی تقویت بیتون در DNC مجازی

در قسمت امروز خط مقدماتی Fault Lines با میزبان های جمارل توماس و شین استراناهان ، آنها در مورد اخبار روز و مباحث مختلف از کنوانسیون مجازی دموکرات ها گرفته تا چشم انداز صلح خاورمیانه تا اوضاع در بلاروس صحبت کردند.

میهمانان

اسکات ریتر – بازرس سابق سلاح های سازمان ملل و Whistleblower WMD | معامله قرن؟

مارشال اووربک – تحلیلگر بازار ، نویسنده مؤسسه رسانه ای مستقل | قرارداد امارات / اسرائیل و اقتصاد ایالات متحده

مایکل مالوف – RT تحلیلگر امنیت ملی ، تحلیلگر ارشد سابق سیاست های امنیتی در دفتر وزیر دفاع | بلاروس و فراتر از آن

جمارل در اولین مونولوگ ساعت خود ، سخنان دیشب در کنوانسیون ملی دموکراتها را که بایدن بایدن را تبلیغ می کرد ، مورد بحث قرار داد.

سپس به میزبان اسکات ریتر پیوست و آنها درباره توافقنامه اخیر صلح که توسط جارد کوشنر میان امارات متحده عربی و اسرائیل به توافق رسیدند ، صحبت کردند که دولت ترامپ از آن به عنوان معامله قرن یاد می کند. ریتر گفت: هر نتیجه در صلح پایدار ، فلسطینی ها را ملزم به بخشی از روند صلح اسرائیل می داند تا راه حل دو کشور را در آغوش بگیرند ، اما او معتقد است که این امر بسیار بعید است زیرا اسرائیل درگیری در منطقه را به عنوان یک واقعیت پذیرفته است. وی همچنین گفت که اگر کشورهایی مانند امارات متحده عربی درگیر نشوند ، ترکیه و ایران آماده هستند تا این شکاف را پر کنند و در این صورت این معامله قابل توجه است. او همچنین می افزاید که نقش برجسته عربستان سعودی کم اهمیتتر است زیرا کشورهای کوچکتر خلیج فارس مانند امارات برجسته تر می شوند.

در ساعت دوم آنها با مارشال اووربك گفتگو كردند ، كه با نظر اسكات راتر موافقت كرد كه توافق صلح امارات متحده عربی و اسرائیل برای منطقه بسیار مهم است ، اگرچه فلسطینی ها را از آن خارج كرده است. وی خاطرنشان کرد: این چیزی بیش از لوازم آرایشی سیاسی است و امارات متحده عربی می خواهد از روابط جدید خود با اسرائیل و همچنین مواردی مانند دسترسی به دفاع سرمایه گذاری فناوری علیه ایران استفاده کند. مارشال همچنین به مزایای سیاسی برای دونالد ترامپ و جارد کوشنر اشاره کرد. سپس آنها در مورد شرایط اقتصاد بحث کردند و مارشال گفت که بیماری همه گیر و مشکلات اقتصادی مرتبط با آن به وضوح مشکلات ساختاری در اقتصاد از جمله سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده را نشان داده است. وی گفت که معتقد نیست سیاستمداران به درستی از آن استفاده می کنند و نگران است که این یکی از عواملی باشد که می تواند منجر به یک انقلاب واقعی در ایالات متحده شود.

در ساعت سوم ، میزبان توسط مایکل مالوف ، کارشناس دفاع پیوستند و با بحث و گفتگو درباره اوضاع در بلاروس ، شروع به کار کردند که به نظر می رسد Maloof به نظر می رسد به شکلی کاملاً مشابه اوضاع اوکراین از چند سال پیش در حال توسعه است که منجر به سقوط آن شد. رهبر کشور فشار فزاینده لوكاشنكو از آمریكا احتمالاً به همین صورت انجام می شود ، اگرچه مالوف گفت احتمالاتی در بلاروس وجود دارد كه ممكن است به همین ترتیب خاتمه نیاورد ، و او گفت كه وی نیز شاهد هیچ مدرک محكمی مبنی بر تقلب در انتخابات نبوده است. مالوف با نگاهی به مناطق دیگر سیاست جهانی گفت: ایالات متحده نگران دخالت کشورهایی مانند چین در کارائیب و آمریکای جنوبی است. وی همچنین گفت که معتقد است اگر دونالد ترامپ انتخاب شود ، وی در جهت دستیابی به روابط بهتر با روسیه تلاش خواهد کرد در حالی که نمی بیند که احتمالاً بایدن برای این امر باز باشد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected]sputniknews.com دریافت کنیم