میخائیلا پیترسون از شهروندان اینترنتی می خواهد که نتیجه آزمایش مثبت COVID را ارزیابی کنند

میخائیلا پیترسون از شهروندان اینترنتی می خواهد که نتیجه آزمایش مثبت COVID را ارزیابی کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دونالد ترامپ روز جمعه در توییتر خود اعلام کرد که او و بانوی اول ملانیا ترامپ آزمایش COVID-19 مثبت دارند و وارد قرنطینه می شوند و این یک واکنش جهانی را تحریک می کند که هم با همدردی و هم انتقاد نسبت به کمرنگ شدن رئیس جمهور آمریکا در مورد همه گیری همراه است.

در حالی که آمریکایی ها روز جمعه از بیدار شدن دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و بانوی اول ملانیا ترامپ ، با COVID-19 عقد کردند ، پاسخ ها به این تحولات ، رسانه های اجتماعی را تحت فشار قرار داده است.

ترامپ این خبر را حدود ساعت 1 بامداد روز جمعه در توییتر اعلام کرد و اصرار داشت که “ما از این با هم عبور خواهیم کرد!”

ملانیا ترامپ افزود که این زوج “احساس خوبی دارند”.

در حالی که رهبران جهان آرزوهای خود را برای بهبودی سریع به رئیس جمهور ایالات متحده و همسرش ارسال کردند ، افراد اینترنتی نیز وزن می گرفتند.

وبلاگ نویس کانادایی ، میخائلا پیترسون ، پدرش جوردن پیترسون ، روانشناس دانشگاه تورنتو ، ستاره YouTube و نویسنده پرفروش ترین کتاب یوتیوب شد ، در اینستاگرام رفت تا واکنش خود را به اخباری مبنی بر اینکه رئیس جمهور آمریکا و همسرش با COVID-19 منقبض شده اند ، بیان کند ، نتایج و درخواست از شهروندان غیر قانونی برای اندازه گیری آنها.

اولین کار او این بود که دونالد ترامپ مانند اکثر افراد از جمله خانواده خودش بهبود می یابد.

پیش بینی دیگر این بود که ترامپ برای پیروزی در انتخابات ماه نوامبر ادامه خواهد یافت ، زیرا مردم “می خواهند کشور باز شود”.

پیترسون همچنین پیشنهاد داد که پس از بازگشایی ایالات متحده ، کانادا نیز از آن پیروی کند.

پیروان در شبکه های اجتماعی به چالش کشیدند و به حدس های این وبلاگ نویس پاسخ دادند ، برخی معتقد بودند که وی با پیش بینی های خود “درگیر” است و ذکر کردند که ترامپ داروی ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین مصرف می کرد ، که مدتها به عنوان درمانی برای آن شناخته می شد بیماری.

دیگران در شبکه های اجتماعی برای رئیس جمهور آمریکا آرزوی بهبودی سریع دارند ، و با این حال تعجب می کردند که چگونه می توان او را در معرض دید قرار داد.

بسیاری از کاربران توییتر توافق کردند که ترامپ در انتخابات نوامبر هم بهبود خواهد یافت و هم پیروز خواهد شد.

دیگران با سخنان میخائیلا پیترسون “خدا را شکر بالاخره کسی در قدرت این مسئله را پیدا کرد” را به خاطر آوردن بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، زیر سوال بردند.