میا خلیفه قول می گیرد آقای Beast ‘خالکوبی روی بدن او برای جمع آوری پول برای لبنان

میا خلیفه قول می گیرد آقای Beast ‘خالکوبی روی بدن او برای جمع آوری پول برای لبنان

میا خلیفه بازیگر سابق پورنو لبنانی ، در پی انفجار مرگبار در بیروت در 4 اوت ، در رسانه های اجتماعی کاملاً فعال بوده است و از پایگاه پیروان عظیم وی خواست تا به جامعه آسیب دیده کمک کند. به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جمع آوری کمک های مالی ، او حتی عینک بدنام خود را که در بعضی از کلیپ های پرمصرف او استفاده شده است حراج کرده است.

میا خلیفه ، آژیر رسانه های اجتماعی گفته است که در ازای جمع آوری پول برای صلیب سرخ لبنان به دنبال انفجار دو هفته پیش در بیروت ، می خواهد یک خال کوبی “آقای جانور” را به ازای 100 کیلو دلار بدست آورد.

MrBeast یوتیوب و نیکوکاری مشهور است که قبلاً کمکهای چشمگیری به دلایل مختلف انجام داده است ، گاهی اوقات برای کامل کردن غریبه ها. سرگرم کننده فیلم بزرگسال بزرگسال فیلم پیشنهادی غیر مستقیم به وبلاگ نویس ارائه داد تا از این دلیل که در جریان پخش جلسه خال کوبی خود با هنرمند مشهور ایوانا بلاکووا در Twitch بود ، به دلیل وقایع لبنان کمک کند.

در جریان جریان Twitch ، جامعه اجتماعی موفق شد اندکی بیش از 4000 دلار را برای کمک های کاربران رسانه های اجتماعی جمع آوری کند. با این حال ، به نظر نمی رسد کسی به اندازه سخاوتمندانه باشد که بتواند او را به یکباره بزرگ کند. MrBeast همچنین به نظر نمی رسد به ادعای خود که در اینستاگرام و توییتر به اشتراک گذاشته است ، پاسخ دهد. خوب ، حداقل در ملاء عام.

پیروان خلیفه هنوز از همکاری احتمالی این دو بلاگر خوشحال بودند. برخی از کاربران به شوخی گفتند که چیزهای دیگری نیز وجود دارد که ستاره فیلم بزرگسالان بزرگسال می توانست برای کمک به لبنان 100 دلار دلار انجام دهد ، از جمله تغییر نام صحنه او که به شدت با گذشته های پورنو او همراه است ، یک ننگ است که او اکنون سعی در پاک کردن آن داشته است – خب ، حداقل ، به گفته او

اندکی پس از انفجار بیروت که جان حداقل 200 نفر را گرفت و چندین هزار زخمی بر جای گذاشت ، خلیفه در تلاش برای کمک به سرمایه گذاری برای صلیب سرخ لبنان ، پیشنهاد عجیب و غریب دیگری ارائه داد و عینک گوچی مشهور و تاریک مشهور او را در eBay به حراج گذاشت. دومی با صنعت مختصر فیلم سینمایی بزرگسالان ارتباط محکمی دارد. خلیفه در آن زمان اعلام کرد: “HIDPY BIDDING، YA FILTHY ANIMALS”. با پایان یافتن حراج بعد از ظهر یکشنبه ، کالای افسانه ای با قیمت نهایی 100000 دلار روبرو شد.