میا خلیفه ستاره سابق پورن شلیک در BangBros به دلیل “مسخره کردن” مرگ اریک گارنر با فیلم 2014

میا خلیفه ستاره سابق پورن شلیک در BangBros به دلیل “مسخره کردن” مرگ اریک گارنر با فیلم 2014

جامعه

URL کوتاه دریافت کنید

میا خلیفه ، مدل لبنانی-آمریکایی و طرفدارانش در حال حاضر با جدال با وب سایت های پورنو و استودیوهای فیلم مانند PornHub و BangBros برای حذف فیلم های مستهجن از بازیگر زن 21 ساله. تا کنون ، وب سایت ها نسبت به از بین بردن مضرات بدنام خلیفه “پورن در حجاب” دریغ نکرده اند.

میا خلیفه ، ستاره سابق PornHub ، BangBros ، استودیوی پورنوگرافی مستقر در فلوریدا ، معروف به ‘Bang Bus’ و دیگر سایت های مستهجن را متهم کرد که با فیلم خود در سال 2014 “مرگ بزرگ شدن اریک گارنر” را به دست آورد که گفته می شود جنبش Black Lives Matter را مسخره کرده است.

گارنر در ژوئیه سال 2014 توسط یک افسر پلیس Police شهر نیویورک کشته شد و پس از آنکه به اتهام فروش سیگار مجرد در چوچول قرار گرفت ، کشته شد. درگذشت وی و تصمیم هیئت منصفه بزرگ به عدم محكوم كردن افسر مورد نظر به اتهام قتل ، موجب اعتراض گسترده مردم نسبت به وحشیگری مأموران اجرای قانون در آن زمان شد. براساس پست اینستاگرام خلیفه ، که روز یکشنبه به اشتراک گذاشته شد ، فیلم مربوط به BangBros همچنین هنگام پخش اولین بار بر روی سکو ، “واکنش برگشتی” دریافت کرد ، اما با این وجود خیلی زود از بین رفت.

خلیفه در عنوان زیر توضیح داد: “آنها یک معترض را که در وانت گرفتار شده بود مجبور به” نفس کشیدن “نکردند و مجبور شدند با نفس زدن و سوراخ کردن بینی خود ، نفس نکشند.”

این بازیگر معتقد است که این کلیپ “تقریباً در همان زمان به اشتراک گذاشته شد که BBros پشت نام یک شرکت پنهان می شد” در حالی که “تهدید ، حمله و انزوا” بر سر مبهم های پورن بدنامش انجام می داد ، برخی از آنها وی را با یک حجاب روبرو می کردند.

خلیفه افزود: این کلیپ از زمان “گویا” از BangBros و “سایت های وابسته به لوله” کشیده شده است ، اما این مدل همچنان صلیبی خود را علیه شرکت و سایر غول های پورنو مشابه مانند Xvideos ادامه داده است که از حذف مطالب برجسته از وی خودداری کرده است. وب سایت های مربوطه

“حرکت درجه یک برای حذف محتوای مشکل ساز وقتی که آنها موضوع بررسی هستند ، نه وقتی دختری که جلوی دوربین انداخته اید. اگر این کار ساده ای است ، کافی است محتوا را حذف کنید ، پسران …. خجالتی نباشید … فقط آن را حذف کنید. “

اخیراً طوماری در Change.org ایجاد شده است که از سیستم عامل هایی مانند PornHub ، BangBros و دیگران می خواهد فیلم های دارای خلیفه را حذف کرده و خواستار بازگشت نام دامنه های وی شوند. طبق حرکتی که توسط شخصی به نام “گل های کیا” مطرح شده است ، ویژگی خلیفه در صنعت فیلم سازی بزرگسالان کوتاه بود – فقط 3 ماه در سال 2014 در سن 21 سالگی – اما به او یک “پایه ثابت برای تروما” داد. دریافت شده از سازمان های مذهبی و تروریستی. این بازیگر که گفته می شود به دنبال تجربه خود به درمان نیاز دارد ، اما نتوانست فیلم ها را حذف کند.

وی گفت: “میا و تیمش پیشنهادات بی شماری مالی را به صاحبان فعلی نام دامنه وی و فیلم های مستهجن ارائه داده اند. شرکت های بزرگ به دلیل مزیت مالی به میا خلیفه فرصت عادلانه ای برای مطالبه مطالب وی در دادگاه را نمی دهند. “

این دعوی در حال حاضر توسط بیش از 1.7 میلیون نفر در دو هفته گذشته به امضا رسیده است ، با خلیفه 27 ساله ، از مردم خواسته است تا به پشتیبانی خود در مبارزه با تولید کنندگان پورنو ادامه دهند.