مک کانل چک های 2 هزار دلاری آمریکایی ها را مسدود می کند. بازگشت بوئینگ 737 به آسمان های دوستانه

مک کانل چک های 2 هزار دلاری آمریکایی ها را مسدود می کند. بازگشت بوئینگ 737 به آسمان های دوستانه

مک کانل با ارائه یک لایحه هوشمندانه سعی در ایجاد تقصیر دموکرات دارد که پرداخت محرک 2000 دلاری حاصل نمی شود!

توسعه دهنده و تکنسین وب کریس گارافا با ما در گفتگو درباره رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، پس از جلوگیری از لایحه افزایش پرداخت مستقیم به آمریکایی ها از 600 دلار به 2000 دلار ، لایحه دیگری را برای این منظور – و همچنین لغو بند 230 قانون ارتباطات ، برای ایجاد کمیسیون دو حزب برای بررسی تقلب در انتخابات و ایجاد برخی قوانین جدید در مورد افشای اتباع خارجی که مواد انتخاباتی را اداره می کنند.

دان کوالیک، وکیل ، استاد و نویسنده “دیگر جنگی نیست: چگونه غرب با استفاده از” مداخله بشردوستانه “برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک حقوق بین الملل را نقض می کند و کیت مکی ، رئیس مکی بین الملل ، یک شرکت مشاوره هواپیمایی متخصص در ایمنی هواپیما ، مدیریت ریسک ، بررسی تصادفات ، صدور گواهینامه حامل هواپیمایی و ممیزی ایمنی / انطباق ، به ما می پیوندد تا اینکه بازگشت بوئینگ 737 به آسمان به چه معناست و اینکه در این اصلاحات آینده در سازمان هواپیمایی فدرال چه وزنی باید داشته باشیم ، بحث خواهیم کرد.

جورج نایلور با ائتلاف ملی مزرعه خانواده به ما پیوست تا درباره آنچه همه گیر Covid-19 در مورد سیستم های غذایی ما نشان داده است بحث کنیم و نگاهی به برخی از روش های تلاش افراد برای رشد در این درس ها.

دکتر لینوود توحید، رئیس انجمن اقتصاد ملی ، به ما پیوست تا بحث کنیم که چرا میچ مک کانل می تواند کمتر به شما و چک های محرک شما اهمیت دهد و اینکه آیا جو بایدن قادر به جلوگیری از اعتراضات بیشتر زندگی سیاه پوست در سال 2021 است یا نه.

لارنس سیدبری ، جونیور. ، پایان دفاعی فوتبال آمریکایی سابق برای شاهین های آتلانتا ، به بخش ورزشی هفتگی ما “Foul Play” می پیوندد ، جایی که نگاهی به بهترین و بیشترین بدترین ورزش ها در سراسر جهان می اندازیم.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم