مواردی که قرار نیست درباره آنها صحبت کنیم

مواردی که قرار نیست درباره آنها صحبت کنیم
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/16/1080535466_0:0:120000:675_1200x675_80_0_0_f1602a582baf0f5a193687518d5fabac.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-the-backstory/202009231080553243-things- ما-در-مورد-بحث-نمی-کنیم-/

در قسمت امروز The Backstory ، مجری برنامه لی استراناهان در مورد عناوین زیر صحبت کرد: بازدید رئیس جمهور ترامپ از ویسکانسین ، یک کشور مهم در میدان جنگ و صحنه تیراندازی پلیس کنوشا به جیکوب بلیک.

مدیر اف بی آی کریس ورای قبل از امنیت داخلی مجلس نمایندگان حضور یافت و اظهار داشت که روسیه فعالانه در انتخابات ایالات متحده دخالت می کند. اخبار فاکس نیوت گینگریچ را در جریان اظهارات خود مبنی بر تأمین بودجه وکلای جناح چپ رادیکال جناح جورج سوروس در اطراف آمریکا قطع کرد. Oculus Quest VR کلاه ایمنی لغو شده است ، زیرا Oculus Quest VR 2 به زودی عرضه خواهد شد.

اولین مهمان برنامه یااکوف شاپیرو در مورد پیشینه خود ، یهودیت مقدس ارتدکس ، صهیونیسم ، اسرائیل و تاریخ کشور در رابطه با یهودیت صحبت کرد. به دنبال یااکوف شاپیرو ، نویسنده کالین فلارهتی در مورد کتاب خود بچه های سیاه را عصبانی نکن کالین و میزبان لی در مورد این تاریخچه فلش اوباش در میان جوانان سیاهپوست در داخل شهر بحث می کنند ، ها این حوادث را نادیده می گیرند یا آنها را تحت پوشش قرار می دهند ، حادثه “شب سفید” را در نمایشگاه ایالتی آیووا ضرب و شتم می کنند ، و خشونت در نمایشگاه های ایالتی در سراسر آمریکا باعث تعطیلی این جشنواره ها می شود خوب مهمان نهایی نمایش بود مانیل چان، مجری برنامه RT America In Question. مانیل ، مدیر Wray و ادامه شیطان پرستی روسیه توسط آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده ، مسمومیت ناوالنی و کمبود واقعیت ها را مورد بحث قرار داد. مانیل پرونده ناوالنی را فقط به عنوان تلاشی دیگر برای سرزنش پوتین و روسیه پیوند می زند ، وی سالهای خود را در روزنامه نگاری و اینکه چگونه رسانه ها کورکورانه داستانهایی با واقعیت های کم و بدون واقعیت را می پذیرند شرح می دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم