“من چارلی هستم *** دختر مانسون!”: زن با بیش از قیمت سفارش کارکنان Taco Bell را شلاق زد

“من چارلی هستم *** دختر مانسون!”: زن با بیش از قیمت سفارش کارکنان Taco Bell را شلاق زد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/09/1080414497_0:-1:1211:681_1200x675_80_0_0_f_cc953c89040c3c4e24691f21b879742.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202009091080414538- تصویری-چارلی-مرد-دختران-زن-از-در-تا-زنگ-استافر-بیش از سفارش-قیمت / می زند /

ویدئویی از زنی که به دلیل قیمت tacos در حال شرم زدن به کارمندان Taco Bell است ، اولین بار قبل از انتشار ویروس در Reddit سه شنبه منتشر شد. مشتری علاوه بر توهین به کارمندان ، ادعا کرد که او دختر چارلز مانسون – یک جنایتکار و رهبر فرقه متولد آمریکا است.

ویدئویی از زنی که نسبت به قیمت tacos که در Taco Bell سفارش داده بود و با سرزدن به کارمندان ، بیش از حد خشمگین شد ، ادعا کرد که او دختر چارلز مانسون مجرم مشهور است ، ویروسی شد.

این ویدیو که برای اولین بار در Reddit منتشر شد ، نشان داد که خانمی در ابتدا آرام است ، تاکو سفارش می دهد ، اما پس از آن خشمگین شد ، سینی خود را جارو کرد و از او خواست “غذای خود را” در حالی که کارمند را “پانک” می نامید.

شنیده می شود که کارمندان در صورت عدم رضایت از قیمت از زن می خواهند که آنجا را ترک کند ، اما به نظر نمی رسد که این امر باعث آرامش او شود – اگرچه او سرانجام آنجا را ترک می کند ، اما هرگز تیرهای کلامی خود را به سمت کارمندان متوقف نمی کند.

“شما پایین می آیید ، پانک ب ****!” او در حالی که به سمت خروجی می رفت فریاد می کشد. “شما با مادر اشتباه **** شده اید! من چارلی f *** در” دختر مانسون هستم! “

به دنبال این حادثه ، تاکو بل از کارمندی خود برای مقابله با یک وضعیت “دشوار” تقدیر کرد و خاطرنشان کرد که این شرکت “هیچ نوع آزار و تبعیض را تحمل نمی کند”.

این شرکت به فاکس نیوز گفت: “حق رای دهنده ای که این مکان را اداره می کند تأیید کرد که هیچ کس آسیب ندیده است و ما به اعضای تیم حاضر افتخار می کنیم که با چنین حوصله ای شرایط سخت را پشت سر گذاشتند.”

مانسون ، که این زن ادعا می كرد پدرش است ، یكی از مجرمان آمریكایی و رهبر فرقه “خانواده مانسون” بود ، و پیروانش در جنوب كالیفرنیا مرتكب مجموعه ای از قتل های برجسته شدند. مانسون در ابتدا به اعدام محکوم شد ، اما بعداً حکم وی به ابد تبدیل شد. وی در سن 83 سالگی در زندان درگذشت.