“من نژادپرست نیستم”: زن آمریكایی بخاطر فراخوان پلیس در مورد مرد سیاهپوست به دلیل قانون لاغر شدن عذرخواهی می كند

“من نژادپرست نیستم”: زن آمریكایی بخاطر فراخوان پلیس در مورد مرد سیاهپوست به دلیل قانون لاغر شدن عذرخواهی می كند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

یک زن نیویورک ادعا کرد که زندگی وی پس از آنکه ویدئویی ویروسی نشان داد که با وی تماس 911 دروغین روبرو شده است ، ادعا می کند “مرد آمریکایی آفریقایی-آمریکایی” او را تهدید می کند ، علیرغم شواهد موجود در مورد دیگری ، او را تهدید می کند.

ایمی کوپر ، موضوع فیلم ویروسی که در پارک مرکزی نیویورک ضبط شده است ، روز دوشنبه به سی ان ان ادعا کرد که “پس از انتشار ویدئویی که اکنون ویروسی در رسانه های اجتماعی است ،” تمام زندگی او در حال نابودی است “.

کلیپ مورد نظر ، که تقریباً 30 میلیون بار مشاهده شده است ، در ابتدا توسط ملودی کوپر – هیچ ارتباطی با امی – در توییتر منتشر نشده است. ملودی توضیح داد که برادرش – که اکنون به عنوان کریستین کوپر شناخته می شود – یک ناظر پرنده مشتاق است و پس از درخواست از وی خواست که سگ خود را بر روی زباله بگذارد – طبق قانون طبق قوانین پارک – ضبط کرد.

دیده می شود که امی کوپر از مرد خواسته است که ضبط کردن او را متوقف کند. پس از امتناع ، او به مرد مقابل خلاف خواست خود نزدیک می شود و تهدید می کند كه با پلیس تماس خواهد گرفت ، و خاطرنشان می كند كه او به طور خاص به آنها می گوید كه مردی آفریقایی-آمریكایی زندگی من را تهدید می كند.

“لطفاً به آنها بگویید که دوست دارید ،” کریستین با شنیدن پاسخ از پشت دوربین شنیده می شود.

وی قبل از تکرار گفت: “من در رامبل هستم و یک مرد – آفریقایی-آمریکایی وجود دارد ، او کلاه ایمنی دوچرخه دارد – او مرا ضبط می کند و مرا و سگ من را تهدید می کند.” -آمریکایی. من در پارک مرکزی هستم. او مرا ضبط می کند و خود و سگم را تهدید می کند. “

سگ ، که به نظر می رسد در حالی که امی کوپر در یقه خود را می کشد ، نفس می کشد ، پس از آن صدای زرد بلند می گوید.

“متاسفم که نمی توانم بشنوم … من توسط مردی در رامبل تهدید می شوم. لطفا پلیس را فوراً ارسال کنید! ” او با لحنی بیشتر پریشان فریاد زد.

در طی چند ساعت ، این فیلم میلیون ها بازدید را دریافت کرد و امی کوپر توسط شهروندان مشخص شد. بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی سریعاً به رفتار وی با سگ خود اشاره کردند در حالی که حداقل ، در تلاش بودند تا مردی را نیز دستگیر کنند که به او گفته بود که سگ را به چنگ بزند.

در همان روز ، شهروندان پس از اطلاع از اینکه وی سگ خود را از مرکز نجات به دست آورد ، در سال 2018 با Abandoned Angels Cocker Spaniel Rescue Inc. تماس گرفت. سوال برای نجات ما است. “

به روش معمول doxxing ، کارفرمای امی کوپر ، شرکت سرمایه گذاری فرانکلین تمپلتون نیز با وی تماس گرفته شد و فیلم را نشان داد. شرکت مدیریت سرمایه گذاری نیز بیانیه ای صادر کرد ، اعلام کرد که در “مرخصی اداری” قرار گرفته است در حالی که این وضعیت را بررسی کرد. یک پست پیگیری اعلام کرد که وی از شرکت منصرف شده است و این “تحمل نژادپرستی به هیچ وجه” نیست.

امی کوپر روز سه شنبه به سی ان ان گفت: “من نژادپرست نیستم. منظورم این نبود که به هیچ وجه به آن انسان آسیب برسم.” “من فکر می کنم من فقط ترسیده ام … وقتی که در Ramble تنها هستی ، نمی دانید چه اتفاقی می افتد. این بهانه ای نیست ، قابل دفاع نیست.”

در کنار هم ، بسیاری از شهروندان شهروند ، از جمله دادستان سابق فدرال رنتاتو ماریوتی ، گفتند که به نظر می رسد که امی کوپر در این ویدئو گزارشی دروغین پلیس را تهیه کرده است.

در مصاحبه ای با خروجی محلی PIX11 ، بنیامینامین تاکر ، معاون اول کمیساریای پلیس Police شهر نیویورک گفت که بعید نیست که اداره وی اتهاماتی را علیه امی کوپر در رابطه با “واقعه ناگوار” که در پارک مرکزی رخ داده است وارد کند.

وی گفت: “ما نمی خواهیم این موضوع را دنبال كنیم ، ماهی بزرگتری برای سرخ كردن داریم.” “و DA [district attorney] هرگز محاکمه نمی شود که … حتی مشخص نیست که از نظر هرگونه تخلف قابل اقدام است. “

وی همچنین خاطرنشان كرد كه نه مسیحی و نه امی هنگام ورود مأموران در صحنه نبودند.

هنوز مشخص نیست که آیا کریستین کوپر اتهاماتی را مطرح خواهد کرد یا خیر.