من فقط برای گفتن تماس گرفتم …: از جوانان ایرلند خواسته شده است كه از طریق تلفن رابطه جنسی برقرار كنند تا انتشار COVID را متوقف كنند

من فقط برای گفتن تماس گرفتم …: از جوانان ایرلند خواسته شده است كه از طریق تلفن رابطه جنسی برقرار كنند تا انتشار COVID را متوقف كنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هنوز مشخص نیست که چرا مدیرعامل خدمات درمانی (HSE) این مشاوره را صادر کرده است زیرا ایرلند یکی از معدود کشورهای اروپایی است که موفق به سرکوب به موقع شیوع coronavirus و جلوگیری از مرگ و میر زیاد است. در 2 اوت ، پنجاه و سه مورد كروناویروس جدید گزارش شده است.

مقامات جمهوری ایرلند از جوانان خواسته اند که اگر در کنار هم زندگی نکنند ، رابطه جنسی با شریک زندگی خود را متوقف کنند. HSE ، بخش والدین وزارت بهداشت ایرلند ، به جوانان ایرلندی گفته است كه از طریق تلفن ، به صورت آنلاین یا خودارضایی رابطه جنسی برقرار كنند ، زیرا افزایش نقش جدیدی در نقش جوانان در پخش COVID-19 در پی برداشتن قفل قفل وجود دارد. و سایر اقدامات ایمنی

“اگر تصمیم دارید که با کسی که در خارج از خانه شما زندگی می کند ، فعال باشید ، آن را در حد ممکن به عنوان تنها شریک زندگی محدود کنید ، ترجیحا یک شریک معمولی باشید. جزوه HSE را بخوانید.

این سازمان همچنین به جوانان ایرلندی گفته است كه دستان خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه قبل و بعد از هرگونه فعالیت جنسی بشویید.

توصیه‌های اجرایی خدمات بهداشتی باعث شد تا ایرلندی ها با انتقاد از مقامات این کشور ، برخی از رسانه های اجتماعی را عصبانی کنند.

بسیاری از این توصیه ها را حمله دیگری به آزادی های مردم دانستند.

“بنابراین ، ما نمی توانیم در کنار یکدیگر بایستیم ، ج [sic] هر یک از دیگر چهره می شوند ، دست تکان می خورند ، با هم می نوشند ، به یکدیگر نگاه می کنند ، هوای تازه تنفس می کنند ، ورزش زندگی می کنند یا رابطه جنسی برقرار می کنند. من یک جواب دارم ، f ** k خاموش “، نوشت: یکی از کاربران.

شهروندان دیگر مقامات ایرلندی را متهم به عقب ماندگی در تفکر خود کردند.

برخی از کاربران گفتند که رابطه جنسی آنلاین به اندازه HSE گفته نمی شود

هنوز دیگران از جمله این راهنما سرگرم شدند.

معلوم نیست چه چیزی باعث شده است تا مجوز خدمات بهداشتی (HSE) این مشاوره را صادر کند زیرا جمهوری ایرلند یکی از معدود کشورهای اروپایی است که موفق به سرکوب شیوع coronavirus شده است. در لحظه نوشتن بیش از 26000 پرونده ، 1،763 تلفات در کشور رخ داده است. حدود 23364 نفر از عفونت درمان شده اند. در روزهای اخیر افزایش جزئی در عفونت های جدید مشاهده شده است ، اما از اواسط ماه مه ، موارد از 100 علامت تجاوز نمی کند.