“من شگفت زده ام که او گریه نکرده است”: شهروندان شهروند ترامپ را پس از تحقیر او که هیچ کس از او خوشش نمی آید مسخره می کنند

“من شگفت زده ام که او گریه نکرده است”: شهروندان شهروند ترامپ را پس از تحقیر او که هیچ کس از او خوشش نمی آید مسخره می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

POTUS در خلال یک جلسه مطبوعاتی کاخ سفید در تاریخ 28 ژوئیه ، از هیدروکسی کلروکین ، یک داروی ضد مالاریا ، در برابر کروناویروس دفاع کرد. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که این دارو اثبات نکرده است که در طول آزمایشات علیه این بیماری موثر باشد. ترامپ ادعا كرد كه این دارو فقط به دلیل اینكه استفاده از آن را توصیه كرده بود رد شده است.

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ غریبه نیست كه بحث های داغ در های اجتماعی را برانگیزد ، اما این بار به نظر می رسد كه او واقعاً از خودش پیشی گرفته است. رئیس جمهور در گفتگو با خبرنگاران در جلسه توجیهی کاخ سفید ، از این واقعیت ابراز تاسف کرد که رتبه تأیید وی به اندازه سایر اعضای گروه کروناویروس کشور نیست. رئیس جمهور گفت: “هیچ کس من را دوست ندارد. فقط شخصیت من می تواند باشد. این همه” است.

این بیانیه باعث ایجاد اظهارنظرهای فاحش در رسانه های اجتماعی شد که کاربران رئیس جمهور را به سخره گرفتند.

برخی از شهروندان شهروندان گفتند که از اینکه رئیس جمهور نمی داند چرا او دیگر محبوب نیست ، تعجب کردند.

برخی دیگر تصمیم گرفتند رئیس جمهور را از نواقص وی مطلع کنند.

بسیاری از شهروندان اینترنتی نوشتند که POTUS باید بیشتر نگران آمار مرگ و میر ایالات متحده از جوندگان باشد که طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز ، در زمان نوشتن بیش از 149،000 نفر است.

اگرچه ایالات متحده بیشترین آمار مرگ و میر را دارد ، اما میزان مرگ و میر ناشی از کروناویروس در این کشور به طور قابل توجهی پایین تر از سایر مرکزها است. میزان مرگ و میر ایالات متحده 3.3 درصد است ، در حالی که در انگلیس و فرانسه به ترتیب 15 و 16 درصد است.

سایر کاربران رسانه های اجتماعی ادعا کردند که ترامپ مانند یک کودک فاسد رفتار می کند.

هنوز شهروندان دیگر با رئیس جمهور مخالفت نکردند و گفتند که بسیاری از افراد او را دوست دارند.
avkanî

این پیشرفت یک روز پس از حذف توئیتر پست ترامپ در تاج ویروس صورت گرفته است ، که در آن گروهی از پزشکان از هیدروکسی کلروکین به عنوان درمانی برای COVID-19 استفاده کردند و ادعا کردند که ماسک ها نمی توانند شیوع این بیماری را متوقف کنند.