‘من از این سوراخ من متنفرم!’: دونالد ترامپ در حالی که گلف بازی می کند از فیلم گرفتن احساساتی فیلم می گیرد

‘من از این سوراخ من متنفرم!’: دونالد ترامپ در حالی که گلف بازی می کند از فیلم گرفتن احساساتی فیلم می گیرد

دونالد ترامپ ، چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا و ملانیا بانوی اول آمریکا به طور سنتی شکرگذاری خود را در املاک مار-لا-لاگو خود در فلوریدا سپری می کنند ، اما امسال آنها تصمیم گرفته اند این مناسبت را در کاخ سفید جشن بگیرند. تاکنون POTUS از پذیرفتن انتخابات نوامبر به جو بایدن رقیب دموکرات خودداری کرده است.

طبق تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط TMZ ، دونالد ترامپ بعد از ظهر روز شکرگذاری را در زمین گلف خود در استرلینگ ، ویرجینیا گذراند ، جایی که او در دوربین گرفتار شد و برخورد سختی با یکی از چاله ها داشت.

هنگامی که POTUS یکی از توپها را به درون دریاچه می فرستد ، چیزی که ظاهراً قصدش نبوده است ، صدای او شنیده می شود که “اوه **” را فریاد می زند.

طبق رونویسی از TMZ ، رئیس جمهور سپس فریاد زد: “من از این سوراخ *** متنفرم !!!” ، طغیانی که با چند خنده همراه بود.

پس از به اشتراک گذاشتن آنلاین کلیپ این لحظه خنده دار ، شهروندان نمی توانند در مورد اینکه “زمین گلف تقلب شده است” شوخی کنند و به رئیس جمهور خواستار “بازشماری مجدد” هستند.

علیرغم این خنده ها ، عدم اطمینان انتخابات در انتخابات همچنان یک نگرانی جدی در ایالات متحده است ، به طوری که ترامپ روز پنجشنبه در توییتر اعلام کرد که “به هیچ وجه” جو بایدن می توانست 80 میلیون رای کسب کند.

رئیس جمهور استدلال کرد: “این یک انتخابات 100٪ تقلبی بود.”

“چیز بسیار سخت برای پذیرش”

طبق نتایج اولیه که هنوز در تعدادی از ایالت ها تصدیق نشده است ، بایدن پس از کسب 306 رأی کالج انتخابی ، برنده انتخابات نوامبر اعلام شد. این مورد توسط ترامپ که ادعا می کند رای نوامبر توسط وی برنده شده است ، انکار شده است.

مبارزات انتخاباتی وی اکنون به پنسیلوانیا ، ایالتی سرشار از آرا elect انتخاباتی روی آورده است ، و خواستار جلوگیری از تأیید نتایج است تا زمانی که “قاضی بی طرف” به استدلال ها و شواهد ادعای تقلب در انتخابات گوش دهد. پس از تماس ، دادگاه ایالتی پنسیلوانیا تصمیم گرفت که “اقدامات بعدی” را در مورد تأیید نتایج انتخابات 2020 متوقف کند.

در طی جلسه مطبوعاتی روز شکرگذاری ، ترامپ اعتراف کرد که “پذیرفتن کار بسیار سختی است زیرا می دانیم تقلب گسترده ای انجام شده است.”

ترامپ هنوز گفت اگر بیدن از سوی کالج انتخابات در دسامبر به عنوان برنده تایید شود کاخ سفید “مطمئناً تسلیم خواهد شد” و روز کاخ سفید را خالی می کند. وی افزود ، با این حال ، این گواهینامه “یک اشتباه” است.

به گفته کاخ سفید ، ترامپ به جای فرار به محل سکونت خود در مار-لا-لاگو در فلوریدا ، مانند سالهای گذشته ، برای شام شکرگذاری در کاخ سفید اقامت داشت تا تعطیلات را با “خانواده نزدیک” خود جشن بگیرد .