“من آنچه سلطنتی نگران بودند نوزاد به نظر می رسد”: دانیل کالوویا “نژادپرستی انگلیس” را در SNL تمسخر می کند

“من آنچه سلطنتی نگران بودند نوزاد به نظر می رسد”: دانیل کالوویا “نژادپرستی انگلیس” را در SNL تمسخر می کند

مگان مارکل و پرنس هری در طی مصاحبه ای با CBS با اپرا وینفری ادعا کردند که در قصر سلطنتی ارشد ناشناس وجود دارد که “نگرانی” در مورد “تاریکی نوزاد” آرچی را ایجاد می کند ، در حالی که دوشس ساسکس هنوز باردار است.

دانیل کالوویا ، بازیگر بریتانیایی ، شب گذشته وقتی به شوخی در مورد “نژادپرستی انگلیس” پرداخت ، جرقه هایی را به اطراف استودیوی Saturday Night Live فرستاد و ادعا کرد که او مانند پیش بینی آرچی کودک مگان مارکل ، مانند آنچه که خانواده سلطنتی با عصبانیت تصور کرده بودند ، به نظر می رسید.

این بازیگر که در لندن از پدر و مادر اوگاندا متولد شد ، در اولین مونولوگ خود در SNL شروع کرد: “اول از همه ، من می دانم که شما لهجه من را می شنوید و فکر می کنید” اوه نه ، او سیاه نیست ، او انگلیسی است “.

“بگذارید به شما اطمینان دهم که من سیاه پوست هستم. من سیاه پوست و انگلیسی هستم. اساساً من همان چیزی هستم که خانواده سلطنتی نگران بودند کودک به نظر می رسد. »نامزد اسکار 2021 گفت.

کالوویا در مورد “نژادپرستی” انگلیس ، که ساسکس ها اطمینان داشتند نیروی محرکه تصمیم آنها برای ترک سمت های ارشد سلطنتی خود بود ، به شوخی پرداخت:

“مردم از من می پرسند که چه چیزی بدتر است ، نژادپرستی انگلیس یا نژادپرستی آمریکایی. بگذارید این را بگویم ، نژادپرستی انگلیس مردم سفیدپوست بسیار بدی است که باقی مانده است. آنها می خواستند آزاد باشند ، آزاد باشند تا نوع نژادپرستی خود را ایجاد کنند. “

“به همین دلیل استرالیا ، آفریقای جنوبی و بوستون را اختراع کردند.”

علی رغم برخی جنجال ها ، این مسئله می توانست باعث شود ، کاربران شبکه های اجتماعی به طور کلی مونولوگ را “خنده دار” می دانند و به دنبال انتشار آن در تعداد زیادی هستند.

دیگران به بیت های دیگر کالوویا حمله می کنند ، از جمله طرحی که وی را به عنوان میزبان بازی تحت فشار قرار می دهد که به بستگان ادعایی خود فشار می آورد تا در ازای دریافت پول واکسن COVID را تحت فشار قرار دهند.

ادعاهای “نژادپرستی در خانواده سلطنتی” در ماه مارس زمانی شدت گرفت که مگان مارکل در مصاحبه با اپرا وینفری گفت که “نگرانی” در میان سلطنتی ارشد در مورد “چقدر تاریک بودن پسر او آرچی وجود دارد.

©
رویترز / توبی ملویل

عکس پرونده: شاهزاده هری بریتانیا و همسرش مگان ، دوشس ساسکس که پسرشان Archie را در آغوش دارد ، با اسقف اعظم دزموند توتو (در تصویر نمی بینند) در بنیاد میراث Desmond & Leah Tutu در کیپ تاون ، آفریقای جنوبی ، 25 سپتامبر 2019 دیدار می کنند

شاهزاده هری تأیید کرد که برخی از گفتگوها در مورد این موضوع انجام شده است ، اما حاضر نیست بگوید چه کسی پشت س questionsالات ابرو برانگیز بوده است. یکی از کارشناسان سلطنتی ادعا کرد که این ممکن است پرنسس آن ، دختر ملکه و عمه شاهزاده هری باشد. این ادعاها تأیید نشده است ، پرنس ویلیام چند روز پس از پخش مصاحبه با اطمینان به رسانه ها گفت كه خانواده سلطنتی “نژاد پرست نبودند”.