“من آزاد هستم !!!!!!!!!!!!”: بایدن پس از درخواست از مدل Chrissy Teigen پیروی نمی کند

“من آزاد هستم !!!!!!!!!!!!”: بایدن پس از درخواست از مدل Chrissy Teigen پیروی نمی کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

داستان رابطه کریسی تیگن با حساب رسمی توییتر POTUS واقعاً چشمگیر است – پس از مسدود شدن توسط رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، دونالد ترامپ در سال 2017 ، مدل از جو بایدن خواست تا او را در روز تحلیف خود دنبال کند – درخواستی که او انجام داد. اما ، ظاهراً ، تیگن واقعاً نمی خواست او پیروی کند.

حساب رسمی توئیتر رئیس جمهور ایالات متحده ، اکنون جو بایدن ، دنبال كردن مدل آمریكایی Chrissy Teigen را در توئیتر روز سه شنبه انجام داد – حرکتی که به دنبال آن “رایگان !!!!!!!!!!!!” مدل جشن گرفت ، حتی هرچند این او بود که در وهله اول از حضور رسانه های اجتماعی ریاست جمهوری خواست تا برای به روزرسانی های خود ثبت نام کند.

بعد از اینکه بایدن ، به درخواست او ، در 21 ژانویه او را دنبال کرد ، به نظر نمی رسد که تیگن ، که tirats توییتر او گاهی اوقات پرتحرک است ، حتی یک ماه طول بکشد ، روز سه شنبه با توئیت درخواست POTUS برای لغو اشتراک توئیت کرد.

“از زمان دنبال کردنPOTUS برای من چندین بار توییت کرده ام. برای اینکه مثل خودم شکوفا شوم ، باید از شما بخواهم لطفا ارباب مرا دنبال نکنید. دوستت دارم !!! این تو نیستی من هستم !!!!” ، التماس کرد.

پس از آنکه حساب POTUS از او خارج شد ، تایگن بار دیگر توئیت کرد و چندین فحش را به زبان آورد – چیزی که کاربران آن را جشن حساب رئیس جمهور می دانستند و دیگر آنچه را توییت می کند نظارت نمی کند.

این مدل فریاد زد: “bi ** h f ** k s ** t s ** k d d I FREE !!!!!!!!!!!!”

از قضا ، اندکی پس از آنکه بایدن درخواست خود را برای پیروی از او برآورده کرد ، تایگن در توئیتر خود نوشت: “معجزه ای اگر دنباله روی من چهار سال طول بکشد” ، چون او کسی شد که این کار را غیرممکن کرد.

درام توئیتری از روز تحلیف آغاز شد ، زمانی که این مدل که از سال 2017 توسط ترامپ به دلیل انتقاد شدید از او مسدود شده بود ، به توییتر رفت و از رئیس جمهور تازه سوگند یاد کرد که او را دنبال کند.

علی رغم اینکه می گفت درخواست او “شوخی گنگ است زیرا من یک بازنده هستم” ، وقتی دانست که آرزوی او برآورده شده است ، با خوشحالی واکنش نشان داد.

وی در 21 ژانویه به شوخی گفت: “من احتمالاً هرگز دیگر توئیت نمی کنم” ، اما با این وجود همچنان ادامه دارد.

ترامپ پس از آنکه مکرراً به او خیز زد ، مانع از این شد. یک بار ، مدل او را “p **** a ** b ****” صدا زد ، رئیس جمهور سابق “خوشایند” را بازگرداند ، و او را به عنوان “همسر دهن کثیف” جان لجند در 2019 انتقاد کرد.