“منطق یک نوزاد”: شهروندان ترامپ درباره سخنان خود که کمتر آزمایش های COVID-19 انجام می دهند ، کمتر مورد آمریکا را مورد تمسخر قرار می دهند

“منطق یک نوزاد”: شهروندان ترامپ درباره سخنان خود که کمتر آزمایش های COVID-19 انجام می دهند ، کمتر مورد آمریکا را مورد تمسخر قرار می دهند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کاربران توییتر سریعاً به منطق ناقص رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ اشاره كردند پس از اینكه او دوشنبه در حین بحث میزگرد ادعا كرد كه اگر ایالات متحده آزمایش COVID-19 را متوقف كند ، “در صورت وجود” موارد بسیار اندكی خواهد بود.

اگرچه اظهار نظر دوشنبه اولین باری نبود که ترامپ در مورد آزمایش COVID-19 چنین اظهاراتی کرد ، اما این بار دیگر تکرار این ایده بود. موضع سوال برانگیز لحظاتی پس از آن صورت گرفت که ترامپ میزگردی را درباره شهروندان ارشد آمریکا برگزار کرد.

“اگر همین الان آزمایش را متوقف کنیم ، در صورت وجود موارد بسیار کمی خواهیم بود.” گزارش شده است که ترامپ گفته است توسط خبرنگاران کاخ سفید که در جلسه کابینه حضور دارند.

برخی از کاربران با ترسیم بیانیه های موازی ، مسخره ادعای رئیس جمهور را برجسته کردند.

“اگر ما تحقیقات قتل ها را متوقف کنیم ، موارد قتل در ایالات متحده بسیار اندک خواهد بود.” یک کاربر اشاره کرد.

اگر زنان تست حاملگی را انجام ندهند از [sic] آنها دیگر باردار نخواهند شد. “

یک کاربر به همراه ایموجی ایمیرول نوشت: “خوب ، بنابراین درمان سرطان = آزمایش متوقف شود.”

با وجود این واقعیت که ایالات متحده بیشترین تعداد موارد تأیید شده COVID-19 را در جهان دارد ، ترامپ همچنان به ستایش از پاسخ این کشور در برابر همه گیر است.

در اوایل ماه مه ، ترامپ پاسخ دولت خود به شیوع آمریکا را “شاید” خواند [its] بهترین کار. “

“می دانید ، من بزرگترین اقتصاد را ایجاد کرده ام و پس از آن به دلایلی خاموش شد. ما با انجام این کار میلیون ها نفر را نجات دادیم. من فکر می کنم مردم می توانند این را به خاطر بسپارند. “

نه تنها دور اول کیت های تست COVID-19 ساخته شده در ایالات متحده آلوده شد ، که منجر به تاخیر در آزمایش گسترده ویروس در سراسر ایالات متحده شد ، بلکه کمبود عمده ای از تجهیزات محافظ شخصی (PPE) برای مراقبت های بهداشتی ایالات متحده نیز وجود داشت. کارگران

کمبود PPE به خطر افتاد و جان بسیاری از این کارگرها را به خطر انداخت ، خصوصاً در ایالت هایی که در ابتدای شروع کار در ایالات متحده ، مانند نیویورک ، نیوجرسی ، کالیفرنیا و میشیگان ، به سختی در معرض این بیماری همه گیر قرار گرفتند ، حتی اگر این کشور ماهها برای آماده سازی بحران ، که برای اولین بار در چین رخ داد.

در اواخر ماه آوریل ، ملی پرستاران یونایتد (NNU) اعتراضی را در مقابل کاخ سفید برگزار کردند تا علنی نبودن PPE در طول همه گیری صحبت کنند. در اوایل همین ماه ، کارگران به توییتر رفتند تا با ابراز “#GetMePPE” نارضایتی خود را از کمبودهای ماسک N95 در سراسر ایالات متحده ابراز کنند.