‘منزجر کننده’: بازیگر نقش هیلاری داف ، تئوری توطئه را متهم کرد که وی را به قاچاق کودکان متهم می کند

‘منزجر کننده’: بازیگر نقش هیلاری داف ، تئوری توطئه را متهم کرد که وی را به قاچاق کودکان متهم می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این جوان 32 ساله نیست که قربانی تئوری های توطئه آنلاین شود. در ماه مارس ، گزارش هایی به صورت آنلاین منتشر شد مبنی بر اینکه ملکه گفتگوی اوپرا وینفری به اتهام قاچاق جنسی دستگیر شده است و این 66 ساله یک شبکه جنسی را به همراه هاروی واینشتین تهیه کننده هالیوود اداره کرده است.

بازیگر و خواننده هیلاری داف با اظهاراتی در رسانه های اجتماعی روبرو شد و ادعا کرد که وی در قاچاق کودکان درگیر است و حتی از پسرش نیز برای این منظور استفاده کرده است. نام این بازیگر پس از گرایش به توییتر ، پس از آن که کاربر ، حساب وی اکنون حذف شد ، عکسی از پسر داف ، لوکا ، که از داستان قدیمی اینستاگرامش گرفته شده است ، منتشر کرد. تصویر یک پسر برهنه با لوسیون روی بدنش را نشان می داد. در این عنوان ، کاربر توییتر داف را به عضویت در حلقه قاچاق کودکان متهم کرد و حتی ادعا کرد که سعی کرده فرزند خود را بفروشد.

در پست دیگری که حذف شده است ، یک کاربر توییتر ادعا کرده است که مایک کری ، بازیکن سابق NHL ، شوهر سابق داف ، سالها است که سعی در حضانت فرزندشان لوکا دارد.

داف تصمیم گرفت برای رسیدگی به این اتهامات ، که او آن را “منزجر کننده” نامید ، خود را به توییتر ببرد.

داف اولین مشهوری نیست که قربانی تئوری های توطئه آنلاین می شود. در ماه مارس ، گزارش هایی در توییتر منتشر شد که ادعا می کرد ملکه نمایش گفتگو و اپرا وینفری ، بازرگان به اتهام قاچاق جنسی دستگیر شده اند. کاربران ادعا کردند که این 66 ساله با همراهی مغول هالیوود هاروی وینشتین ، یک شبکه سکس را اداره کرده است.

طبق نظریه توطئه ، وینشتاین که به جرم تجاوز جنسی و تجاوز جنسی محکوم شده بود ، تصمیم گرفت وینفری را به مقامات گزارش دهد تا حکم زندان وی را کاهش دهد. کاربران همچنین ادعا كردند كه بازیگران تام هنكس و روزنامه نگار گیل كینگ نیز در آن نقش داشتند.

وینفری به طور قاطع این شایعات را در توییتر رد کرد و آنها را افتضاح خواند.

avkanî