منتقدان انتخاب بایدن از جنگ طولانی مدت هاوک را تونی بلینکن برای وزیر امور خارجه محکوم می کنند

منتقدان انتخاب بایدن از جنگ طولانی مدت هاوک را تونی بلینکن برای وزیر امور خارجه محکوم می کنند

منتقدان از حمایت تونی بلینکن ، نامزد وزیر امور خارجه از حمله آمریکا به عراق و بمب گذاری در سال 2011 در لیبی ، همراه با کار به عنوان مشاور در صنعت اسلحه نگران هستند.

کوین گوستولا، روزنامه نگار ، نویسنده و مستندساز ، به ما می پیوندد تا آخرین گزینه بالقوه کابینه جو بایدن را بسنجیم. گفته می شود که بایدن Blinken ، یکی از اعضای قدیمی Beltway در اجماع سیاست خارجی آمریکا ، را برای وزیر امور خارجه انتخاب کرده است. حمایت مکرر Blinken از پروژه های مداخله نظامی باعث ایجاد رعب و اضطراب زیادی در میان کسانی می شود که به سیاست خارجی کمتر تهاجمی تحت دولت بعدی ایالات متحده امیدوار هستند.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال دارای گواهینامه هیئت مدیره ، برای بحث در مورد گزارشی در هیل به ما می پیوندد که می گوید: “بر اساس داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده روز یکشنبه بیستمین روز متوالی بیش از 100000 مورد جدید عفونت COVID-19 را تایید کرد.” همچنین ، همانطور که غول های داروسازی Moderna ، Pfizer و AstraZeneca ادعا می کنند در آستانه انتشار واکسن های بسیار موثر برای ویروس کرونا هستند ، هنکوک در مورد موارد بالقوه ایمنی و توزیع در صورت انتخاب هر یک از آنها برای تولید انبوه ، بحث می کند.

الیزابت مایرز، وکیل و سردبیر سابق Inside Arabia ، با میزبانان ما در مورد گزارش اخیر در MintPress News صحبت می کند که می گوید فروش سلاح های آمریکایی به عربستان از آغاز جنگ در یمن ، پادشاهی را “یک گاو نقدی برای سازندگان سلاح های آمریکایی. ” این دفتر یادآور می شود که “ارقام منتشر شده از سازمان ملل و م Instituteسسه تحقیقات صلح بین المللی استکهلم (SIPRI) نشان می دهد از زمان آغاز جنگ در یمن ، دولت ایالات متحده 2.56 میلیارد دلار کمک به این کشور داده است اما بیش از 13 میلیارد دلار فروش بالایی داشته است. سلاح های فنی به عربستان سعودی. “

گرگ پالاست، خبرنگار تحقیقی ، به برنامه بازمی گردد تا در مورد مبارزات قانونی GOP برای غلبه بر کسری رای در میشیگان بحث کند. رویترز گزارش داد ، “کمیته ملی جمهوری خواهان و حزب جمهوری خواه میشیگان روز شنبه با ارسال نامه ای به هیئت مدیره ایالت میشیگان خواستار تعویق 14 روزه برای بازرسی آراots در بزرگترین شهرستان ایالت شدند.” سخنگوی وزارت امور خارجه میشیگان به حزب دموکراتیک جمهوری اسلامی توصیه کرد که “نامزدها پس از تأیید صلاحیت که می تواند نتیجه انتخابات را تغییر دهد ، همچنان می توانند بازشماری کنند. همچنین ، هیئت انتخابات ایالتی جورجیا در حال بررسی برخی تغییرهای پس از عمل در قوانین رای گیری است که در صورت مجاز بودن می تواند بر شمارش نهایی آرا تأثیر بگذارد.

مارک اسلبودا، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو ، برای بحث در مورد آخرین اقدام دولت ترامپ برای بیرون کشیدن ایالات متحده از پیمان آسمان باز بازگشت. وی همچنین درباره اینکه آیا فکر می کند دولت بایدن امکان بازگشت به هر یک از معاهدات زیادی را که تیم ترامپ کنار گذاشته است ، بحث خواهد کرد. علاوه بر این ، او نظرات خود را در مورد گزارش های اخیر مبنی بر گسترش ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه به شاخه زیتون به سمت واشنگتن ، به ما می گوید ، وی اظهار داشت که مایل است پس از حل و فصل جزئیات انتخابات برای حل اختلافات با ایالات متحده همکاری کند.

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” ، به “ساعت بحرانی” بازمی گردد تا در مورد جنبش اجتماعی مردمی آمریکای مرکزی و جنوبی که در میان گروه های بومی متعدد خود را نشان می دهد ، بحث کند. این بار گواتمالایی ها برای مخالفت با بودجه ریاضتی جدید نئولیبرال توسط دولت به تعداد زیادی به خیابانها آمده اند. معترضین خشمگین همچنین خواستار رسیدگی رهبران خود به فساد گسترده دولت یا استعفا هستند.

میکو پیلدنویسنده و فعال ، دانش خود را در مورد اشغال فلسطین توسط اسرائیل به رادیو اسپوتنیک می رساند تا مقاله اخیر جروزالم پست را بحث کند و استدلال کند که 49٪ از اسرائیلی های مورد نظر خواهان یک دولت بالقوه بایدن برای از سرگیری مذاکرات با فلسطینیان هستند ، در حالی که تنها 36٪ مخالف ایده. علاوه بر این ، با عادی شدن روابط دیپلماتیک با اسرائیل در سراسر خاورمیانه ، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به عربستان سعودی سفر می کند. آیا این می تواند ملت بعدی باشد که اسرائیل را به رسمیت بشناسد ، و چه عواقبی خواهد داشت؟

الكساندر مرکوریسسردبیر The Duran ، از لندن بررسی می کند تا ما را در مورد تلاش دولت انگلستان برای هدایت وظیفه به ظاهر بی پایان تکمیل طلاق بحث برانگیز ملت از اتحادیه اروپا بررسی کند. در جدیدترین طرح توطئه ای ، گزارش هایی مبنی بر پیشرفت در مذاکرات در مورد توافق تجاری بین انگلیس و اتحادیه اروپا وجود دارد و نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون قصد دارد در مذاکرات مداخله کند. روزنامه انگلیسی تلگراف پیشنهاد کرد که اول دسامبر آخرین مهلت غیررسمی برای خاتمه گفتگوها است.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]