“مناقصه مبارک ، حیوانات کثیف”: میا خلیفه برای کمک به لبنان عینک “پورن” خود را می فروشد

“مناقصه مبارک ، حیوانات کثیف”: میا خلیفه برای کمک به لبنان عینک “پورن” خود را می فروشد

در پی انفجار مهلک در بیروت در 4 اوت ، مترجم تلویزیون لبنانی و ستاره پیشین فیلم بزرگسال بزرگسال میا خلیفه اظهارات ضد و نقیضی را در حساب های رسانه های اجتماعی خود منتشر کرده است ، از جمله مواردی که وی تصمیم خود را برای “رای دادن به انقلاب” اعلام کرده است. کشور در پی انفجار.

میا خلیفه ، ستاره رسانه های اجتماعی ، که خانواده وی در سال 2001 از لبنان به ایالات متحده منتقل شدند ، در حال حراج عینک های “بدنام” با رنگ تیره و گوچی او در eBay است – مواردی که چندین سال پیش عمدتا با سبک کوتاه او در صنعت پورنو همراه است. – برای کمک به صلیب سرخ لبنان ، بازیگر سابق فیلم بزرگسال در توییتر و اینستاگرام خود اعلام کرد.

خلیفه گفت که پس از انفجار ویرانگر روز سه شنبه در پایتخت لبنان که حداقل 137 نفر را گرفت ، طبق آخرین تخمین ها ، کلیه عواید حاصل از این پیشنهاد به خیریه اهدا می شود.

این مدل توضیح داد: “من فقط سعی می کنم با افزایش آگاهی خلاق شوم …” ، این مدل توضیح داد که این حرکت را با حروف بزرگ افزود: “HAPPY BIDDING، YA FILTHY ANIMALS”.

وی در اینستاگرام افزود: “خزها خوش آمدید ، پول شما همان اندازه پول ما سبز است!”

این پیشرفت ممکن است برای برخی شوکه کننده باشد ، زیرا خلیفه در ماه های اخیر تلاش کرده است تا از گذشته های پورنو فاصله بگیرد ، در حالی که در کمپانی بزرگسالان فیلم BangBros به دلیل “تبلیغ” کلیپ های بدنام “حجاب” در زندان فیلمبرداری کرده است. به گفته این ستاره لبنانی ، مشارکت او در صنعت پورنو در سالهای 2014-2015 باعث فشارهای شدید عاطفی وی شد و حتی جان او را به خطر انداخت. او مرتباً از سکوهای پورنو خواست که “آسیب دیدن” او را متوقف کنند و فیلم ها را پایین بکشند.

با این حال ، تاکنون BangBros بسیاری از اظهارات و اتهامات خلیفه را نسبت به این شرکت به عنوان “توهین آمیز” مورد مناقشه قرار داده است ، به طوری که بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی اظهار داشتند که این بدلکار در واقع هنوز از گذشته های پورنو خود بهره می برد و اگر واقعاً بخواهد به این سمت ادامه دهد ، این مدل باید متوقف شود. با استفاده از نام صفحه نمایش “خلیفه”.

طرح مناقصه خلیفه علیرغم اینکه به یک دلیل خوب هدایت شده ، برخی منتقدان را نیز به خود جلب کرده است:

وی گفت: “هنوز هم از تجارت پورن سود می برد و شکایت می کند که چگونه تجارت پورنو از او سوءاستفاده کرد. حس می کند »، یکی از کاربران رسانه های اجتماعی نوشت.

خلیفه در تعدادی از کلیپ های پورنو عینک پوشید و آنها برخی از انجمن های طولانی را به دست آوردند ، حتی باعث شد که بازیگر پیشین در بیوگرافی توییتر خود بنویسد: “آیا شما حتی یک دختر قهوه ای با عینک هستید اگر به شما زنگ زده نشده است. “میا خلیفه”؟ “

در زمان نوشتن مقاله ، آنها به قیمت 11400.00 دلار قیمت می دادند ، که از 50 دلار افزایش یافته است.

در طی انفجار روز سه شنبه در بیروت ، که به دلیل ذخیره ناامن 2750 تن نیترات آمونیوم در بندر محلی ایجاد شده ، چندین هزار نفر زخمی شدند. به گفته فرماندار این شهر ، حدود 300000 نفر بی خانمان مانده اند. پس از انفجار ، خلیفه برای ابراز نارضایتی از فرمانداران کشور محل تولد خود به رسانه های اجتماعی راه یافت و خواستار انقلاب در لبنان شد.