مناظره بایدن وی. ترامپ امشب در حالی که تعداد مرگ COVID جهانی از 1 میلیون می گذرد

مناظره بایدن وی. ترامپ امشب در حالی که تعداد مرگ COVID جهانی از 1 میلیون می گذرد

در اپیزود امروز برنامه Fault Lines ، جمارل توماس و شین استراناهان ، میزبانان این یکشنبه درباره درخواست بازپرداخت پلیس ، گزارش مالیات و سابقه تجارت ترامپ از نیویورک تایمز ، بحث کردند و بیشتر به منبع و هدف انتشار Buzzfeed در FinCen پرداختند.

میهمانان

الکس اس. ویتاله – استاد جامعه شناسی و هماهنگ کننده پروژه پلیس و عدالت اجتماعی در کالج بروکلین | بازپرداخت پلیس ، اصلاحات پلیس ، سیاست گذاری در جامعه

پیتر “DaTechGuy” اینگمی – نویسنده دعای سلام سلام مری پروتستان کامل (و کاتولیک) | دونالد ترامپ ، سیاست های انتخاباتی ، ناآرامی های اجتماعی

لوسی کمیسار – روزنامه نگار محقق با تمرکز بر فساد مالی شرکت ها و شرکت ها | FinCen ، جرایم مالی ، بیل باودر

در ساعت اول ، میزبانان ما با دکتر الکس ویتاله در مورد توقف تلاش برای بازپرداخت پول در مینیاپولیس بحث می کنند. آنها در مورد چالش های پیش روی جنبش برای جلب حمایت گسترده تر ، کتاب Vitale در پایان دادن به پلیس و مشکلات ناشی از نام این جنبش صحبت کردند.

در ساعت دوم ، میزبانان ما با پیتر “DaTechGuy” Ingemi در مورد اطلاعات اخیر در مورد سوابق مالی رئیس جمهور دونالد ترامپ از نیویورک تایمز گفتگو می کنند. آنها قبل از ورود به بحث و گفتگو در مورد ناآرامی های مدنی گسترده ، در شهرهای ایالات متحده که به نظر می رسد در حال افزایش است ، درباره صحت برخی از جزئیات گزارش شده در این مقاله بحث می کنند.

در آخرین ساعت ، مجریان ما نمایش را با لوسی کمیسار می بندند زیرا او ما را به یک گزارش غوطه ور در گزارش هدفمند توسط Buzzfeed با نشت های FinCen هدایت می کند. ما در مورد هدف واقعی پشت نشت Buzzfeed صحبت کردیم ، چه کسی ممکن است آنها را فاش کرده باشد ، و چه کسی این داستان را تحت فشار قرار داده است – و چرا.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم