“ممکن است بیگانگان باشند”: مورد پازل های گوساله دقیقاً مسدود شده ساکنان “پایتخت بشقاب پرنده ها” در انگلستان

“ممکن است بیگانگان باشند”: مورد پازل های گوساله دقیقاً مسدود شده ساکنان “پایتخت بشقاب پرنده ها” در انگلستان

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

موردی عجیب و غریب برای مثله کردن حیوانات در شهر تودموردن در یورکشایر به وجود آمده است که ساکنان بر این باورند که زاویه بیگانگی متمایز نسبت به آن دارد. تودموردن – که به دلیل “قتل مرگ” آلمانی است ، به عنوان پایتخت فرازمینی بریتانیا در نظر گرفته می شود ، جایی که رؤیت UFO بیشتر از هر جای دیگر کشور شایع است.

به تازگی ، آلبرت تایاس ، ساکن تادموردن در حال پیاده روی بود ، هنگامی که یک جسد عجیب و غریب مثله شده یک گوساله را کشف کرد که به نظر می رسید گوش ، لب و اندام تناسلی دقیقاً برداشته شده است.

«مرتب بودن» مثله باعث ایجاد سوء ظن می شود كه بیگانگان می توانند مسئولیت این امر باشند. رسانه ها گزارش دادند که یک بشقاب پرنده فشرده فقط چند هفته پیش در حال معلق در حال پرواز بود.

طبق گزارش ها ، طیاس با گرفتن تصاویر به مأمور تحقیقات ماوراء الطبیعه بریتانیا ، دبورا هاتسول ، برای گرفتن نظر وی در مورد این حادثه. بعدها هاتسول به رسانه ها اشاره كرد كه بریدگی بدن گوساله تمیز بوده و هیچ نشانه ای از درگیری یا تعقیب با حیوانات دیگر نشان نمی دهد.

پیش از این ، هاتسول پرونده عجیب یک پلیس بازنشسته محلی ، آلن گادفری را که ادعا می کرد 40 سال پیش توسط بیگانگان ربوده شده بود ، ثبت کرده است.

وجود گونه های بیگانه که در کهکشانهای دیگر در فضا ساکن هستند ، همواره انسان را به خود جلب کرده است. بشقاب پرنده ها در سراسر جهان دیده می شوند ، اما هیچ کس توضیحی مشخص برای آنها ندارد.

در اوایل ماه آوریل ، نیروی دریایی ایالات متحده به طور رسمی سه فیلم از اشیاء پرواز ناشناس را که قبلاً توسط “در اختیار آکادمی ستارگان” در دسترس بود ، منتشر کرد و بدین ترتیب صحت آنها را تأیید کرد.

پنتاگون تصمیم به انتشار این فیلم گرفت زیرا آنها هیچگونه قابلیت حساس سیستم های نظارت آمریكا را آشكار نمی كنند و یا به هرگونه حمله بعدی در فضای هوایی نظامی ضربه نمی زنند.