ملانیا ترامپ در هنگام کریسمس در کاخ سفید رنگ موهای جدید خود را نشان می دهد

ملانیا ترامپ در هنگام کریسمس در کاخ سفید رنگ موهای جدید خود را نشان می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

خانم ترامپ با وجود شیوع ویروس کرونا و عدم اطمینان از نتیجه انتخابات 3 نوامبر ، سنت ده ها ساله استقبال FLOTUS از یک درخت کریسمس در محوطه کاخ سفید را با دقت تأیید کرده است.

بانوی اول ایالات متحده هنگام ایستادن در مقابل رواق شمالی که نظارت بر تحویل کالاهای اساسی کریسمس کاخ سفید – ایستاده – یک درخت صنوبر فریزر 18.5 فوتی که در ایالت همسایه ویرجینیا غربی رشد کرده است ، قفل های بور ظاهری جدید خود را به رخ کشید.

هنگامی که ملانیا بدون نقاب تحویل درخت سرسبز را که از یک حیاط مزرعه خصوصی به خیابان 1600 پنسیلوانیا آورده شده بود ، یک گروه نظامی آهنگ های متنوع الهام گرفته از کریسمس را پخش کرد.

کالسکه اسب سوار که دارای تزئینات بزرگ کریسمس کاخ سفید بود ، به رواق شمالی کشیده شد تا بعداً برای نمایش در اتاق آبی منتقل شود ، جایی که در آن برج ساخته می شود ، همه با چراغ های روشن و تزئینات تزئین شده است ، در آمدن روزها.
مدل سابق اسلوونیایی الاصل قبل از اینکه برای شنیدن مجموعه ای از عکسها در شنل طرح قلبی خود عکس بگیرد ، از کالسکه استقبال می کند و سپس “کریسمس مبارک” را به مطبوعات منتظر وی نزدیک می اندازد.

انجمن ملی درخت کریسمس از سال 1966 به عنوان یک نتیجه از یک رقابت انتخابی ، درخت صنوبر ریاست جمهوری را تهیه کرده است ، با این حال ، طبق NCTA ، چنین رویدادی برای انتخاب وجود ندارد

ورود جدی درخت اولین رویداد در لیست جشن های عمومی و خصوصی کاخ سفید است و ساعاتی قبل از آن اتفاق افتاد که پرزیدنت ترامپ سرانجام اجازه داد انتقال جو بایدن به قدرت – و به کاخ سفید – آغاز شود. دوشنبه شب ، POTUS تصویب اقدامی از طرف اداره خدمات عمومی (GSA) برای آغاز روند انتقال ریاست جمهوری به طور رسمی شد.

انتظار می رود این جشن ها در ساختمان اصلی دولت این بار به دلیل نگرانی های سلامتی با کمی مقیاس عقب تر برگزار شود.

استفانی گریشام ، رئیس ستاد شرق شرقی در بیانیه ای گفت: “خانه مردم کریسمس و هانوکا را جشن می گیرد در حالی که امن ترین محیط ممکن را فراهم می کند”.

در یکی از مناسبت های آینده ، پیش از شکرگذاری در اواخر این هفته ، رئیس جمهور فعلی ، که هنوز هم از نتایج انتخابات در تعدادی از ایالت ها درخواست تجدید نظر می کند ، قرار است در بخشش شادمانه بوقلمون ها شرکت کند.